İçeriğe geç

Yakacık Kurye

Yakacık Kurye
Yakacık Kurye

Yavaş hizmetten, uğraştırıcı ve sıkıcı belge işlemlerinden, aciliyet gerektiren durumlarda diledikleri paketleri ulaştıramamaktan bıkmış tüm vatandaşlara müjde. Yakacık kurye olarak sahip olduğumuz işletme sayesinde dilediğiniz gönderiler hızlı ve kaliteli şekilde belirtilen adresine ulaşmaktadır. Trafik yoğunluğunun fazla olduğu modern zamanda küçük ve kullanışlı araçları ile sizlere hızlı teslimat güvencesi veren işletmemiz sayesinde dilediğiniz tüm paketleriniz çabucak adresine ulaşabilmektedir. Paket güvenliği ve koruması temin eden hizmetimiz özel olarak eğitilmiş kuryeleri ve son model araçları ile sizleri memnun etmek adına taleplerinize yönelik bir hizmet gerçekleştirmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Sizler de bizi tercih ederek kaliteli ve güvenli bir deneyim yaşadığınızdan emin olabilirsiniz.

Acilen iletmeniz gereken paketlerinizi anında teslim alıp adresi yönünde yola çıkma hizmeti sunan Yakacık kurye hizmetlerimiz sayesinde bekleme süresi nedeniyle endişelenmenize artık gerek kalmayacak. Sizler de sunduğumuz anlık servis fırsatından yararlanarak dilediğiniz an talepte bulunarak gönderinizi ulaşacağı adrese güvenli şekilde teslim edebilirsiniz. Bu hizmet sayesinde hızlı hizmetimizden daha da hızlı şekilde yararlanabilir ve gönderinizi adresine hemen ulaştırabilirsiniz.

Yakacık Kurye Hizmeti

Haftanın yedi günü, günün yirmi dört saati verdiğimiz kaliteli hizmetin yanı sıra resmi tatiller ve özel günlerde de hizmetimizi kesmeyen bir anlayışa sahibiz. Bu şekilde çoğu firma tatil yaparken sizlere yardım etmek için bekleyen firmamız sayesinde hangi gün, hangi saat olursa olsun acil paketlerinizi adreslerine ulaştırabilir ve kaliteli bir kurye deneyiminden dilediğiniz şekilde yararlanabilirsiniz. Sizler de hızlı kurye adresi olarak bizlere güvenebilirsiniz.

Bizler ile gönderdiğinizin paketin doğru bireye veya kuruluşlara ulaştığından emin olmak adına Yakacık kurye hizmetleri olarak geliştirdiğimiz doğrulama hizmeti sayesinde alıcı tarafından aldığımız kimlik bilgilerinin yanı sıra aynı zamanda imza da alarak gönderinizi asla yanlış adrese teslim etmediğimizden emin oluyoruz. Sizler de bizleri tercih etmek istiyor ancak işlemler ve ücretlendirme hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilir ve dilediğiniz bilgiye çabucak ulaşabilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp