İçeriğe geç

Göztepe Kurye

Göztepe Kurye
Göztepe Kurye

Kadıköy’ün bütün semtlerine hizmet veren Hira Kurye, Göztepe’de Göztepe kurye olarak gönderilerinizi bütün İstanbul’a taşır. Her zaman daha iyisini hedefleyen firmamız, müşterilerinin beklentilerini gözlemler ve bu beklentilerin üstünde hizmet sunmak için gayret eder. Bunun için de seçtiği personele özen gösterir. Ekip ruhuna önem verir ve her zaman dinamik bir ruhla hizmete devam eder. Personel arasındaki diyalog ve işbirliği hizmetin kalitesini ve hızını etkilemektedir. Bu sebeple çalışanlarımızın birbirleriyle uyumlu çalışması önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir.

Sektörün bilinen firmalarından biri olarak ilçe içinde verdiğimiz hizmette de İstanbul’un geneline sunduğumuz taşımacılıkta da güvenilirliğimizle dikkat çekmekteyiz. Zamanı değerli olan İstanbul halkının hızla yarışı günbegün artmaktadır. Bu nokta da hıza önem veren firmamız, İstanbul’un yoğun trafiğine rağmen gönderileri zaman kaybetmeden ulaştırır. Müşterilerimizin mağdur olmadan istedikleri hizmeti almasını sağlıyoruz. Gönderi süresinin kısa olması, hangi semte olursa olsun yapacağımız hizmeti etkilemez. Alanında tecrübeli personelimiz her türlü önlemi alarak hizmet eder.

Göztepe kurye olarak her türlü gönderinizi emin ellere teslim ettiğinizi bilerek rahatlıkla bize verebilirsiniz. Tek bir evrak, kişisel belgeler, kimlikler, acil ıslak imza atılması gereken sözleşmeler, narin hediyeler, kırılabilecek hassas içerikler, elektronik eşyalar aklınıza gelebilecek yasal olan ve motosikletin boyutuna uygun olan bütün gönderilerinizi adresinize gelerek alıyoruz. Çağrı merkezimizi arayıp teslim saatini belirtmeniz ve teslimatın mesafesini bildirmeniz yeterlidir. Adresinize gelen kuryemiz paketinizi alarak başka 3. bir şahısla paylaşmadan son derece özenle verdiğiniz adrese götürür.

Göztepe kurye hizmeti veren firmamız, sadece İstanbul içine taşımacılık yapmaz, aynı zamanda otogar ve uçak kargo hizmeti sağlayarak da 81 ile gönderim sağlar. Göztepe’den istediğiniz bir ile istediğiniz paketi yollayabilirsiniz. Şehirlerarasında da tecrübesini kanıtlamış bir firma olarak en hızlı ulaşımı sağlıyoruz. Özellikle uçak kargo hizmetimiz en hızlı şehirlerarası taşımacılık hizmetini sunmaktadır. Bu alanda da başarılı ve kaliteli çalışmalarıyla sıklıkla tercih edilen firmamız, sektörün öncülerindendir.

Göztepe Kurye Hizmeti

Göztepe kurye hizmeti sunan firmamız, aynı zamanda arabalı taşımacılıkta da hızlıdır. Arabalı kurye seçeneği ile motosiklete sığmayacak kadar büyük boyutlu gönderileri alır ve verdiğiniz adrese en kısa sürede ulaştırır. Bireysel gönderileri taşıdığımız gibi işletmelerin ve kurumların da çok sık tercih ettiği kurye hizmetimiz, 24 saat boyunca devam etmektedir. İstanbul günün her saati yoğun olan bir şehirdir. Hem ticarî çalışmaların hem de hizmet sektöründe varlığını sürdüren pek çok işletmenin de 24 saat hizmet verdiği düşünülürse gece veya gündüz kurye hizmetine duyulan ihtiyacın ne kadar olduğu daha iyi anlaşılır.

Göztepe kurye verdiği bu hizmetle zamana meydan okumaktadır. Günün her anında geniş araç filosu ile hizmet sağlayarak hiçbir müşterisinin mağdur olmasını istemez. Mağduriyete de izin vermez. Bunun için hız seçenekleri sunar. Kuryelerimiz mesai saatleri içinde 40 dakikada adresinize gelerek en geç 240 dakikada teslimat gerçekleştirebilir. Eğer daha hızlı bir şekilde teslimat isterseniz, bu defa da 30 dakika içinde adresinizde olur ve paketi alınca 120 dakikada gönderiyi teslim etmiş olur. En acil durumda ise, en geç 60 dakika içinde gönderinizi istediğiniz adrese iletir. Her bir teslimat sonrası müşterilerimize teslimat bilgisi yollayarak gönderinin durumunu bildiririz.

Göztepe kurye olarak sunduğumuz hizmetlerin her biri için uygun fiyat talebinde bulunuyoruz. Sunduğumuz hız seçeneklerinin her biri aynı zamanda süreye bağlı olarak farklı fiyat taşımaktadır. Hız ve mesafe arttıkça kuryenin bedeli de artmaktadır. Müşterilerimizin talep ettiği hizmet neyse o hizmete göre hesaplamalar yapılır ve hizmetin karşılığı talep edilir. Her koşul ve şartta müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, fiyatlar konusunda da avantajlı olmaya çalışmaktadır.

Kaliteden ödün vermeden, hizmette hiçbir aksaklık yaşanmadan gerçekleştirdiğimiz kurye hizmetini uygun fiyatlar belirleyerek en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Bir hizmetin bedeli belirlenirken birçok faktör hesaplanır. O sebeple gönderinin ağırlığı, gönderinin boyutu, gönderinin teslim edileceği adres ve ne kadar acil bir şekilde teslim edilmesi gerektiği en önemli faktörlerdir. Çünkü bu etkenler fiyatın hesaplanmasında ölçüttür.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara