İçeriğe geç

İnegöl Kurye

İnegöl Kurye
İnegöl Kurye

İnegöl Bursa ilimizin tarihi, sanayi alanında gelişmiş ve yemekleriyle ön plana çıkan ilçelerimizden birisidir. Gerek yerli halk gerekse turist bakımından yoğun bir kalabalık akışı vardır. Farklı iş kollarının olması farklı hizmet araçlarının da ortaya çıkmasını sağlamıştır. Bu gibi sektörlerde kurye dağıtım araçlarına olan ilgi arttırmıştır. Bizlerde Hira Kurye olarak bu ihtiyaçlar için İnegöl kurye hizmetimizi ilçemizde kullanmaya başladık.

İnegöl kurye olarak verdiğimiz hizmetin tam vaktinde ulaşması moto kuryelerimiz sayesinde olmaktadır. Kalabalığa takılmadan, park sorunu olmadan, hız ve kurallara uyarak ilerleyen çalışanlarımız hızlı bir şekilde teslimatınızı gerçekleştirecektir. Sizlerden teslim alınan gönderileriniz söz verildiği saat ve tarihte alıcıya teslim edilecektir. Güvenilir hizmet anlayışımız ve müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun ayrılması önceliğimizdir.

Çalışma arkadaşlarımız alanında uzman ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Ehliyetli kuryelerimiz ve sıcakkanlı personellerimiz ile sizlere en doğru hizmeti vermek için çalışıyoruz. Her bir çalışanımız ayrı birer takım oyuncusu olarak sizlere doğru hizmeti sunmak için gayret ediyor. En küçük bir sorun tüm dağıtım sürecini etkileyeceği için kaliteli ekip önceliğimizdir.

İnegöl Kurye Hizmeti

Bizlere telefon veya e posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. İster bireysel isterseniz kurumsal gönderileriniz için 7/24 bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Her an her yerden firmamızla gönderileriniz için iletişime geçtiğiniz zaman kurye çalışanlarımız teslimatınız için sizlere ulaşacaktır. Sizlerden teslim alınan gönderileriniz koruma önlemleri alınarak taşınacaktır.  Bizlere bu konuda güven duyarak her türlü gönderilerinizi teslim edebilirsiniz. Teslimatınızın hareket süreçlerini takip ederek varış noktasına ulaştığında firma tarafından ilaveten bilgilendirileceksiniz.

İnegöl kurye çalışanlarımız çiçek, hediye, evrak ve belge gibi her türlü gönderileriniz için sizlere hizmet vermektedir. Her geçen gün kendini yenileyen ve geliştiren firmamız sizlerin desteğiyle de daha da büyümektedir. Hem il hem ilçe geneli hizmet verip sizleri hizmetlerimizden memnun ayrılmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Kurumlarınızla iş ortaklığı sağlayarak dağıtıcı kurye firması olarak uzun yıllar iş birliği yapabiliriz. Hizmet kalitemizi görmeniz için sadece bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp