İçeriğe geç

Basınköy Kurye

Basınköy Kurye
Basınköy Kurye

İstanbul içerisinde bir noktadan başka bir noktaya hızlı ve güvenli taşımacılık hizmetleri sağlayan firmamız, Basınköy kurye hizmetleri ile gün geçtikçe daha çok kişiye ulaşmakta ve yeni nesil kurye anlayışımızla tanıştırmaktadır.

Hız çağına uygun hızlı çözümler, modern teknolojiyle donatılmış bir alt yapı, genç ve bakımlı filosu ve profesyonel ekibi ile firmamız, kaliteli ve güvenilir kurye hizmetleri vermektedir. Müşterilerimizin güvenini kazanarak, %100 müşteri memnuniyeti sağlama hedefi ile yaptığımız çalışmalarla, İstanbul’un her bir noktasına üst düzey taşımacılık yapıyoruz.

Oluşturduğumuz güvenin temelinde, her zaman zamanında teslimat gerçekleştirmemiz yatarken, hızlı olmak adına tehlikeli durumlar oluşmasının önüne geçiyoruz. İstanbul’u tanıyan, yoğun trafiğini ve bu trafikten güvenle kurtulmanın yollarını bilen, deneyimli kuryelerimiz sayesinde her daim güvenli hizmetler sunuyoruz.

Basınköy kurye hizmetleri dahilinde gerçekleştirdiğimiz tüm işlemlerde, müşterilerimizin taleplerini en doğru şekilde yerine getirmeye özen gösteriyoruz. Sadece hızlı olmanın yetmediğini bilen çözüm odaklı çalışma arkadaşlarımız aracılığıyla, her duruma uygun farklı çözümler üretiyoruz.

Müşterilerimize kesintisiz kurye hizmetinin yanı sıra 7/24 ulaşabilecekleri müşteri destek hattı ile hizmet veriyor, teslimat süreci, ücretlendirme ve diğer tüm konularda güvenilir bilgilendirme sağlıyoruz.

Gönderinizin içeriği ve nereye teslim edileceğine bağlı olarak, tercih edebileceğiniz farklı araçlarla taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Bunlar:

  • Motosikletli kurye: şehir içi ve çevre illere Basınköy kurye ekibi tarafından gerçekleştirilen, kısa sürelerde tamamlanan, hızlı ve güvenli taşımacılık seçeneği.
  • Araçlı kurye: şehir içinde motosiklet ile taşınamayan gönderileriniz için tercih edebileceğiniz ya da şehir dışı gönderilerinizde size özel çözümlere ihtiyaç duyduğunuzda yararlanabileceğiniz kurye hizmetimiz.
  • Otobüs kargo: Türkiye’nin neresine olursa olsun, otobüs ile taşımacılık yapılan kurye hizmetimizdir.
  • Uçak kargo: aynı gün içerisinde teslim edilme garantisi ile havaalanı olan illere uçak ile kargo taşımacılığı yapılmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda seçim yapıp yararlanabileceği bu hizmetlerin hepsinde güvenli taşımacılık garantisi verilmekte, hem kuryemizin hem de gönderinizin güvenliği ön planda tutulmaktadır.

Uçak ve otobüs kargo hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimizin gönderileri, bulundukları yerden moto kuryelerimiz tarafından teslim alınmakta, otogar ve havalimanına götürülmekte ve karşı şehirde son varış noktasına kadar taşınmaktadır.

Uçak kargo hizmetimiz, Turkish Cargo ile yaptığımız anlaşma sonucunda, Türk Hava Yolları uçakları ile sağlanmaktadır.

İstanbul’da herhangi bir noktaya hızlı ve güvenli teslimat işlemleriniz için tercih edebileceğiniz Basınköy kurye hizmetlerimizle ihtiyaçlarınız en iyi şekilde karşılanacaktır. Talepleriniz ve tercihleriniz doğrultusunda sunulan farklı hizmet seçeneklerimiz sayesinde, gecikme ve bekleme olmadan, tam zamanında teslimat gerçekleştiriyoruz.

Oluşturulan randevu saatlerine göre en uygun rotayı belirleyecek verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde, hem hızlı hem de güvenli taşımacılık yapıyor, kaliteli hizmetlerimizden herkesin yararlanmasını sağlıyoruz.

Basınköy Kurye Hizmeti

  • Normal kurye,
  • Express kurye ve
  • VIP kurye olarak ayrılmakta, ihtiyacınız doğrultusunda en uygun seçenek sunulmaktadır.

Seçeneklerimiz, gönderinizin içeriği, teslimat adresi ve hangi saatlerde teslimat yapılacağı gibi değişkenlere bağlı olarak ücret ve uygulama farklılığı göstermektedir.

Taleplerinize en uygun seçeneği bularak, ekonomik bir çözüm elde etmek için bizlere web sitemiz ya da çağrı merkezimiz üzerinden 7/24 ulaşabilir, hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi alabilir ve hemen gönderi sürecinizi başlatabilirsiniz.

Güler yüzlü ve çözüm odaklı çalışma arkadaşlarımızın yönlendirmeleri ile kaliteli ve güvenli hizmet anlayışımızla hemen bugün tanışabilirsiniz.

Firma olarak, müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz özeni, arka planda çalışan ekibimizin, moto kuryelerimizin, çevrenin ve gönderilerinizin güvenliği için de göstermekteyiz. Basınköy kurye ekibinde yer alan tüm ekibimizden aynı özeni göstermesini bekliyor, bizimle aynı anlayışa sahip bir ekiple hizmet veriyoruz.

Hızımızın temelinde, İstanbul sokaklarını iyi şekilde bilen, kısa ve boş yollardan oluşturdukları rota ile taşımacılık yapan moto kuryelerimizin becerisi yatmaktadır. Kuryelerimiz, güvenli taşımacılık için gereken özveri ve sabra sahip, profesyonellerden oluşmaktadır.

Genç motosiklet filomuzun düzenli bakımları yapılmakta, modern teknoloji ve teknik donanım sağlanmakta, en kısa rotalar belirlenerek en boş yollar tercih edilmektedir. Tüm hizmetlerimizde can ve mal güvenliği ön planda tutulmakta, müşterilerimizin talepleri en iyi şekilde karşılanmaktadır.

Güvenli, ekonomik, hızlı, kaliteli ve hayatınızı kolaylaştıracak kurye hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz an, bizleri güvenle tercih edebilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp