İçeriğe geç

Dalyan Kurye

Dalyan Kurye
Dalyan Kurye

Teslimat yöntemlerinden en çok tercih edileni, kurye hizmetidir. Kadıköy’e bağlı olan Dalyan’da hizmet verdiğimiz Dalyan kurye ekibimiz, başta semtimizin sakinlerine ve işverenlere yardımcı olmaktadır. Özellikle işverenlerin evrak ve belgelerini teslim etmede en çok başvurdukları teslimat yöntemi kuryedir.

Bir kurye hizmetinin referansı hızlılık ve güvenilirliktir. Biz de Hira Kurye olarak bu iki ögeye azami derecede dikkat ediyoruz. Firmamızın profesyonel hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz doğrudan arayarak hizmet talep edebilir. Gün boyu ve gece çalışmaya devam eden ekibimizle irtibata geçip istediğiniz zaman teslimat yapabilirsiniz.

İyi bir kurye firmasından hizmet almak, gönderilerinizin zamanında ve güvenli şekilde teslim edilmesi anlamına gelir. Firmamız Dalyan kurye olarak her zaman müşterilerine değer verir ve müşterilerinin önceliklerini yerine getirir. Kaliteli hizmet vererek istenilen zamanda ve güvenli bir kurye hizmeti sunar. Firmamız, bu hizmet anlayışıyla öncü firmalar arasında yer alır.

Kurduğumuz taşımacılık sistemi içinde farklı hız seçenekleri yer alır. Her müşterimiz aynı tarzda hizmet almak istemeyebilir. Teslimat her müşterimizin kendi isteği doğrultusunda, öznel bir planla yapılır. Hız seçenekleriyle teslimatın hızını ve zamanlamayı müşterimiz belirler.

Dalyan Kurye Hizmeti

Dalyan kurye ekibimiz, hızlı bir teslimatın gereği olarak çalıştıkları bölgenin lokasyonunu çok iyi bilir. Vip kurye seçeneği ile en süratli ulaşımı sağlar. Çok hızlı bir teslimat ihtiyacı olduğunda, müşterilerimizin işini kolaylaştıracak bu seçenekle hizmet veriyoruz. Kuryemiz en kısa sürede adresinize gelerek paketi alıyor ve yine en hızlı rotasyonu tercih ederek teslimatı yapıyor.

Hızlı bir teslimatın gereklerinden biri de motosikletlerin donanımıdır. İyi bir manevra yapabilen araçla yol almak, trafikte daha hızlı ulaşımı getirir. Teknik elemanlarımız, düzenli kontroller yaparak araçlarımızın güvenliğini ve hızını temin ederler.

Bir gönderinin fiyatı hesaplanırken paketin gideceği mesafe, paketin boyutu, paketin ağırlığı, teslim saati, teslim zamanı, teslim hızı gibi unsurlar dikkate alınır. Firma olarak müşterilerimize en uygun hizmeti sunmaya gayret etsek de hesaplamalar müşterilerimizin kullandığı seçeneklere bağlı olarak değişir.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara