İçeriğe geç

Hasanpaşa Kurye

Hasanpaşa Kurye
Hasanpaşa Kurye

Farklı adresler arasında gönderilecek paketlerin özel araç ile ulaştırılması oldukça maliyetli, toplu taşıma ise uzun saatler boyu yol gidilmesine sebep olmaktadır. Bizler, müşterilerimizin gönderilerini teslim alarak, tüm bu sorunlar ile uğraşmalarına gerek kalmadan istedikleri her adrese teslim etmekteyiz. Üstelik çalışmalarımızın tamamı özel motorlar ile yapılmaktadır. Araçların hareket etmekte zorlandığı alanlarda, kolaylıkla ilerleyebilen motorlar sayesinde teslimat süreleri oldukça kısalmaktadır.

Trafik içerisinde kaybedeceğiniz zamanı kendinize ayırarak, kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.  Hasanpaşa kurye çalışmalarımız müşterilerimiz tarafından yoğun talep görmektedir.

  • Sertifikalı sürücüler
  • Çözüm odaklı çağrı merkezi personeli
  • Donanımlı araçlar
  • VIP hizmet seçenekleri
  • Hızlı teslimat.

Şirketler arasında sanal ortam üzerinden gönderilmesi mümkün olmayan belgeler, evraklar ve dosyalar gibi önemli paketlerin hızlı bir şekilde iletilmesi gerekmektedir. Bizler, profesyonel sürücülerimiz ile paketleri teslim alarak belirtilen saatler içerisinde alıcı tarafa teslim etmekteyiz. Hızlı tempoda ilerleyen iş hayatı için Hasanpaşa kurye ile yapılan teslimatlar şirketler adına da oldukça avantajlı olmaktadır.

Özel günler ve kutlamalar için teslim edilecek hediye, çiçek, pasta ve gıda çeşitleri için sürücülerimiz hassas taşıma ile belirtilen saat aralıklarında teslimat gerçekleştirmektedir.

Hasanpaşa Kurye Hizmeti

Yürüttüğümüz faaliyetlerin tamamında müşteri odaklı çalışma prensibine sahibiz. Ücret tarifeleri piyasa değerlerine uygun şekilde oluşturulmaktadır. Farklı hizmet seçeneklerinin talep edilmesi durumunda fiyatlarda değişiklik yaşanabilmektedir. Acil bir şekilde ulaştırılması gereken teslimatlar için VIP kurye hizmetinin seçilmesi durumunda ücretler artmaktadır.

Adresler arası mesafe ve gönderinin boyutu fiyatların oluşmasında en etkili iki unsurdur. Bütçenize uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilmek adına çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmek için çok çeşitli hizmet seçeneklerini geliştirdik. Farklı ücretlere ve farklı çalışma alanlarına sahip Hasanpaşa kurye hizmet seçenekleri sayesinde istenilen her türde teslimat gerçekleştirilebilmektedir. Müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler esnasında gönderiye uygun taşıma yöntemi belirlenerek, kaliteli bir hizmet almanız hedeflenmektedir.

  • Acil kurye
  • VIP kurye
  • Gece kurye
  • Aynı gün teslim kurye seçeneklerimiz sizlere sunduğumuz hizmetlerden yalnızca bir kısmıdır.
motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp