İçeriğe geç

Fulya Kurye

Fulya Kurye
Fulya Kurye

Fulya kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin sorunsuz şekilde sunulabilmesi adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlayan sorunsuz hizmetleri ortaya koymaktayız. Teknoloji kullanımı, profesyonel elemanlar, yüksek modelli ve bakımlı motorlar, uygun fiyatlar, kaliteli iletişim kanalları, teslimat yöntemleri, ödeme yöntemleri ve sunulan hızlı hizmetler sorunsuz hizmet için olmaz ise olmaz özellikler arasında yer almaktadır.

İşletme olarak kullandığımız motorlarımıza çok dikkat etmekte ve bu motorlarımızı kullanacak olan elemanlarımıza motor kullanımı hakkında eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler sayesinde siparişlerinizin hızlı bir şekilde adreslerinize gelmesini ve siparişlerinizin hasarsız olarak sizlere teslim edilmesini sağlamaktayız.

Fulya kurye isimli işletme olarak bünyemizde pek çok teslimat seçenekleri bulundurmakta ve bu seçenekler arasında süreli teslimat özelliği de bulunmaktadır. Günün ilerleyen saatlerini seçebilir ve teslim edilecek ürünlerinizin o ilerleyen saatte sizlere teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Kurye elemanlarımız bu teslimat yöntemi hakkında tecrübeli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Kullandığımız teknolojik sistemlerimiz sayesinde teslimat saati olarak seçtiğiniz saatler bizlere haber verilmekte ve siparişlerinizin tam zamanında adreslerinize getirilerek sizlere teslim edilmesi sağlanmaktadır. Süreli teslimat seçeneği müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasında çok büyük rol oynamaktadır.

Fulya Kurye Hizmeti

İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmetleri bünyesinde her zaman yüksek modelli ve lüks motosikletler kullanmaktayız. Motosikletlerimizin yüksek modelli ve lüks olmaları sayesinde her zaman hızlı ve korunaklı hizmetler sunabilmekteyiz. Motorlarımızın ürün taşıma kısımlarının geniş yapılara sahip olmasından dolayı istediğiniz her ürün siparişlerinin sizlere rahatlık ile teslim edilmeleri sağlanmakta ve bu özelliğimiz sayesinde müşterilerimiz gönüllerince hizmet alabilmektedirler.

Fulya kurye işletmesi olarak müşterilerimizin bizler ile kaliteli ve kesintisiz bir şekilde iletişim kurabilmeleri konusuna çok büyük özen göstermekte ve bu özen dâhilinde bünyemizde pek çok iletişim kanalları bulunmaktayız. Tüm iletişim kanallarımızın başında deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız bulunmakta ve bu sayede sizlere doğru ve kaliteli bilgiler vermekteyiz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara