İçeriğe geç

Sefaköy Kurye

Sefaköy Kurye
Sefaköy Kurye

Sefaköy kurye hizmetlerimiz ile Küçükçekmece’nin en köklü semtlerinden birisi olan Sefaköy’de profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Semtimiz hem tarihi yapısıyla öne çıkmakta hem de şehrin şahit olduğu bütün yenilik ve gelişmeleri yansıtmaktadır. Bu nedenle semtimizde sürekli yenilikler olmakta, geleneksel taşımacılıkların yetersiz kaldığı yerde daha modern, daha hızlı ve güvenilir taşıma yöntemlerine gerek olmaktadır.

Hira Kurye olarak Sefaköy kurye alanında ilk yol acıktığımız günden bu yana ayrıcalıklı çözümler sunuyoruz. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerimize kurye hizmeti verebiliyoruz. Dilerseniz Sefaköy içindeki bir adresten başka bir adrese gitmesi gereken dilerseniz Sefaköy ile İstanbul’un herhangi bir yerin arasında taşınması gereken paketleriniz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Yıllardır bir sistem dahilinde çalışarak teslimat sürelerimizi minimuma indirmiş olsak da ihtiyaca ve isteğe göre esneklik de gösterebiliyoruz. Dilerseniz sizdeki paketi alıp belirteceğiniz adrese en kısa sürede ulaştırabiliyoruz. Dilerseniz başka bir adresteki paketi adınıza alıp belirteceğiniz noktaya getirebiliyoruz. Matbuat ürünleri, davetiye, broşür gibi çoklu adreslere dağıtılması gereken bütün paketlerinizi dağıtabiliyoruz.

Sefaköy kurye alanında birçok ayrıcalığı bir arada sunuyoruz. Yıllardır uygulamalarımızın en çok tercih edilme nedeni hızlı olmamızdır. Hızlı İstanbulluların en temel ihtiyaçlarından birisi olup klasik yöntemlerle en yakın adresler arasında dahi ulaşım sağlamak saatler alabilmektedir. Paketler birkaç günde ulaşabilmektedir. Fakat hiç kimseniz bu kadar bekleyecek vakti yoktur.

Sefaköy kurye hizmetlerimizle son derece hızlı hareket ediyor, İstanbul’un en uzak noktaları arasında dahi dakikalar içinde ulaşım sağlayabiliyoruz. Böylece zaman kazandırıyoruz. Bizler taşımacılık yaparken sizler de asil işinizle meşgul olabiliyor, artan zamanınızı istirahatiniz, sevdikleriniz ya da hobileriniz için değerlendirebiliyorsunuz.

Geleneksel kargolarda en çok karşılaşılan sorunlardan birisi de güvensizliktir. Her gün pek çok paket kargoda hasar almakta, kaybolabilmektedir. Oysa kuryelerimiz paketlerinize en az sizler kadar hassasiyet göstererek hiçbir yıpranma, ezilme, kaybolma yıpranma riskiyle karşı karşıya bırakmıyoruz. Böylece en değerli paketlerinizi dahi güvenle taşıyabiliyoruz.

Yıllardır semtimizde fatura, paket, yemek, çikolata, meyve, yedek parça, tekstil, gıda, hediye, numune, kimlik, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, evrak, pasaport, bilgisayar, tablet, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Ayrıca ehliyet, bilet, ilaç, ruhsat, plaka, eşya, çiçek, davetiye, dergi, basın, matbuat gibi toplu dağıtım, anahtar, laptop gibi ürünlerinizi de başarıyla taşıyabiliyoruz.

Sefaköy Kurye Hizmeti

Sefaköy kurye hizmetlerimizle her ihtiyaca cevap verebiliyoruz. Bunu pek çok farklı kurye modelimizle sağlıyoruz. Yıllar içinde sektörün liderlerinden birisi olarak daima dünya standartlarında kurye deneyimi sağlıyor, başlıca şu hizmetlerimizi kullanıma açıyoruz:

  • Moto kurye: Moto kurye hizmetlerimizle tüm teslimatların en kısa zamanda tamamlanmasını sağlıyoruz. Sıkışık trafikte beklemeden, en seri şekilde hareket ediyor, paketlerinizi gideceği adrese zamanında ve güvenli biçimde ulaştırıyoruz.

Moto kurye hizmetlerimiz kendi içinde farklı alternatiflere sahiptir. Standart ve ekonomik bir seçim yapmak isterseniz normal kuryemizi tercih edebilirsiniz. Mesai saatleri içinde 210-240 dakika arasında teslimat desteği alabilirsiniz. Ekspres kurye modelimizle 30 dakikada paketlerinizin teslim alınıp 90-120 dakika arasında teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Hem hızlı hem de ekonomik bir çözüm elde edebilirsiniz. Çok daha acil kurye ihtiyaçlarınız içinse Vip kurye modelimizi kullanabilirsiniz.

Vip kurye ile 7 gün, 24 saat aralıksız paket gösterip alabilirsiniz. 20 dakika içinde adresinizden paketin alınıp teslim edilmek üzere harekete geçilmesini sağlayabilirsiniz. 45-60 dakika arasında teslimatlarımızı tamamlamamızı sağlayabilirsiniz.

  • Uçak kargo: Hira Kurye olarak Sefaköyile bütün havalimanları arasında da taşımacılık yapıyoruz. Dilerseniz tarifeli uçakla havalimanı bulunan her ilimize paket gönderebilmenizi sağlıyoruz. Kapıdan havalimanına, havalimanından kapıya şeklinde hizmet sunabiliyoruz.
  • Otogar kargo: Firma olarak bütün otogarlarda da aktif çalışıyoruz. Paketinizi alıp gidecek otobüse teslim edebilir ya da gelen paketi alıp size ulaştırabiliriz.

Hira Kurye olarak Sefaköy kurye uygulamalarımızla her zaman kaliteli, güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı taşımacılığın adresiyiz. Kurye fiyatlarımızı paketlerinizin özelliklerine, tercih edeceğiniz kurye modeline ve mesafeye göre netleştiriyoruz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak bölgemizin en uygun fiyatlı kurye firması olmayı başarıyoruz. Her zaman bir telefon yakınınızda bulunuyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara