İçeriğe geç

Sultangazi Kurye

Sultangazi Kurye
Sultangazi Kurye

Sultangazi kurye hizmetlerimizle Sultangazi ile İstanbul’un diğer bütün ilçeleri arasında ya da Sultangazi içindeki bir adresten diğerine taşımacılık yapıyoruz. İlk günden bu yana önceliği müşteri memnuniyetine veriyor, müşterilerimizin aldıkları hizmetten bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da yüzde 100 memnun kalmalarını hedefliyoruz.

Yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle sektörde aktif oluyoruz. Değişen ve gelişen yaşam şartlarına, tüketim alışkanlıklarına en iyi şekilde karşılık veriyoruz. Günümüzde teknoloji had safhaya ulaşmış, teknolojiyle birlikte tüketim alışkanlıkları değişmiş, alışverişler çok daha farklı şekilde yapılır olmuş, en temel ihtiyaçlardan birisi zaman halinde gelmiştir. Sultangazi kurye uygulamalarının en temel tercih nedenlerinden birisi de zaman kazandırması olmuştur.

Sultangazi kurye uygulamaları geleneksel taşımacılık yöntemlerine nazaran çok daha hızlıdır. Dakikalar içinde İstanbul’un en uzak noktasına ya da çevre illerdeki bir adrese bir paketi ulaştırmak mümkündür. Bu sayede müşterilerimize zaman kazandırıyoruz. En acil ihtiyaçlarına çözüm üreterek arta kalan zamanlarını çok daha verimli kullanmalarına yardımcı oluyoruz.

Sultangazi kurye hizmetlerimizin bu kadar fazla tercih edilmesinin nedenlerinden bir diğeri uygun fiyatlı olmasıdır. Moto kurye fiyatlarımızda daima bütçe dostu çözümler sağlamaya çalışıyor, müşteri odaklı yaklaşımımızı ücretlerimizde de devam ettiriyoruz.

Kurye fiyatlarımızı her hizmetin detaylarına göre belirliyor, fiyat belirlemede birtakım etkenleri kriter alıyoruz. Bunların başında mesafe gelmektedir. Paketinizin teslim alındığı adres ile teslim edileceği adres arasındaki uzaklık ne kadar fazla ise fiyatlar o kadar artacaktır.

Sultangazi kurye fiyatlarında bir diğer temel etken tercih edilecek kurye modelidir. Kurye modelleri daha çok gönderinin aciliyetine göre seçilmektedir ve her bir kurye çeşidimizin teslimat hızı farklıdır. Teslimat hızı arttıkça da motorlu kurye fiyatları artacaktır. Buna göre en ekonomik olanı normal Sultangazi kuryedir. Bununla birlikte gece kurye uygulamalarında ilave güvenlik önlemleri hava şartları, ek mesai gibi etkenler devreye girdiğinden mesai saatleri iççinde yapılan taşımacılıklara nazaran daha yüksek fiyatlı olabilmektedir.

Sultangazi kurye fiyatlarında bir diğer etken paketin özellikleridir. Taşınacak paketin özellikleri hacim olarak hesaplanır ve hacim arttıkça daha fazla depolama alanı gerektirdiğinden kurye fiyatı da artar. Firmamız her zaman en uygun fiyat avantajıyla çalıştığından piyasa koşullarında en ekonomik Sultangazi kurye olmayı başarmaktadır. Dilediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayabilir, Sultangazi kurye hizmeti fiyatı alabilirsiniz.

Sultangazi Kurye Hizmeti

Sultangazi kurye alanında hem kurumsal hem bireysel bütün müşterilerimize hizmet veriyoruz. Bütün talepleri karşılayabilmek adına farklı kurye modelleriyle sektörde öncülerden birisi konumunda bulunuyoruz.

En temel kurye çeşidimiz normal kuryedir. Normal kurye aynı zamanda en ekonomik olanı olup 40 dakika içinde paketleriniz adreslerinizden alınmakta ve mesai saatleri içinde taşıma yapılmaktadır. Teslimat sürelerimiz bölgelere göre 210-240 dakika arasındadır.

Sultangazi ekspres kurye modelimiz daha hızlı ve ekonomik bir seçenektir ve teslimat sürelerimiz 90 ila 120 dakika arasında değişebilmektedir. Yarım saat içinde paketleriniz alınıp teslim edilmek üzere harekete geçilmektedir. Sultangazi Vip kurye modelimizdeyse teslimat sürelerimiz 45-60 dakika arasında olmakta, 7/24 hizmet ayrıcalığı sunulmaktadır.

Sultangazi kurye alanında kaliteli, güvenilir ve hızlı çözümler sunuyoruz. Her türlü evrak, paket, anahtar, hediye, pasta, çiçek, yedek parça, numune, ilaç ve daha onlarca farklı gönderinizi istediğiniz adresler arasında taşıyoruz. Gerek Sultangazi içinde gerekse Sultangazi ile bütün bir İstanbul ve çevre iller arasında profesyonel taşımacılık yapıyoruz.

Sultangazi içindeki adresler arasında ya da Sultangazi ile İstanbul’un herhangi bir ilçesindeki bir adres arasında taşınması gereken her türlü gönderiniz için bir telefon mesafesinde bulunuyoruz. Yasal engel teşkil etmeyen her türlü paketinizi taşıyabiliyor, başta evrak, çikolata, meyve, ehliyet, ruhsat, paket, numune, kimlik, pasaport, eşya, ilaç, çiçek, yemek, plaka, yedek parça gibi ürünleri taşıyoruz. Yine tekstil, gıda, hediye, toplu dağıtım (basın, dergi, matbuat gibi), bilet, anahtar, laptop, tablet, bilgisayar tarzı her türlü elektronik ürün, telefon, e-ticaret sipariş ürünleri, laboratuvar test ürünleri, davetiye, resmi ve yasal her ürünler, mutluluk, fatura, diş malzemeleri gibi bütün paketlerinizi de alıcılarına teslim edebiliyoruz. 7/24 hizmet veriyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp