İçeriğe geç

Bolluca Kurye

Bolluca Kurye
Bolluca Kurye

Bolluca kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmetler verebilmek adına hizmetlerimizin her aşamasına özel bir ilgi göstermekteyiz. Siparişlerinizin teslim alınması aşamasında mutlaka kontrol edilmesini sağlamakta ve bu sayede eksik ürün risklerini ortadan kaldırmaktayız. Motorlarımızın güvenli olarak yapılandırmalarını yapmakta ve ürünlerinizin hasar almalarının önüne geçmekteyiz. Ayrıca motosikletlerimizin yüksek motor gücüne sahip olmalarını sağlamakta ve bu sayede hızlı ve acil hizmetler sunabilmeyi sağlamaktayız. Bünyemizde her zaman en uygun fiyatları bulundurmakta ve sizlerin maddi zorluk yaşamadan hizmet alabilmenizi amaçlamaktayız.

Bolluca kurye işletmesi olarak bünyemizde uzun yıllardan bu yana deneyimli ve bilgili sekreter elemanları bulundurmakta ve bu elemanlar sayesinde sizlere kaliteli iletişim aşaması sunabilmekteyiz. İletişim aşamalarımızda kullandığımız güncel teknolojik sistemlerimiz sayesinde sizlerin her zaman tüm hizmet taleplerinizin karışlanmasını amaçlamaktayız. Ayrıca sekreter elemanlarımızı verdiğimiz özel eğitimler sayesinde de sizlere doğru ve net bilgilerin aktarılmasını sağlamaktayız. Ayrıca sekreter elemanlarımız diksiyonları iyi olan kişilerden oluşmakta ve sizlere karşı her zaman saygılı ve güler yüzlü davranmalarını sağlamaktayız. Bu şekilde sunduğumuz iletişim hizmetlerimiz müşterilerimizin her zaman hoşuna gitmekte ve bu konu özelinde olumlu dönüşlerini internet sitemiz üzerinden yaptıkları yorumlar ile belirtmektedirler.

Bolluca Kurye Hizmeti

İşletme olarak ortaya koyduğumuz çiçek hizmetleri her zaman en kaliteli ve güvenli şekilde sunulmaktadır. Çiçek hizmetleri konusunda kullandığımız motorlarımızın çiçek taşıma kısımlarının güvenli hale gelmelerini sağlamakta ve bu sayede çiçeklerin yapılarının bozulmadan sevdiklerinize teslim edilmelerini hedeflemekteyiz. Ayrıca çiçek teslimat hizmetleri konusunda sizlere özel indirimler yapmakta ve maddi zorluk yaşamadan sevdiklerinizi mutlu edebilmeniz sağlanmaktadır.

Bolluca kurye işletmesi olarak kapıda ödeme seçeneğini bünyemizde bulundurmakta ve bu sayede müşterilerimizin kartları ile ödeme yapabilmelerini sağlamaktayız. Bu ödeme yöntemi bünyesinde kullanılan post cihazları her zaman en kaliteli yapılara sahip olmakta ve bu sayede ödemelerin kolay bir şekilde ve saniyeler içerisinde yapılması sağlanmaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp