İçeriğe geç

Riva Kurye

Riva Kurye
Riva Kurye

Riva kurye hizmeti veren firmamız, profesyonel hizmet anlayışı ile Riva’dan bütün İstanbul’a gönderilerinizi taşır. Anadolu ve Avrupa Yakası’nın bütün semtlerine hizmet götürür. İstanbul’un her köşesinden de Riva’daki sakinlere ve iş yerlerine gönderinizi en özenli şekilde teslim eder.

Hira Kurye, kurye alanında yaptığı çalışmalarla müşterilerinin güvenini kazanmış bir firma olarak verdiği her hizmette aynı özeni gösterir. Firmamıza ait olan kurye sistemi ile en hızlı, en güvenilir taşımacılık gerçekleşmektedir. Zamanın çok değerli olduğu günümüzde, bir semtten başka bir semte gitmenin saatler aldığını biliyoruz. Gün içinde gönderilmesi gereken, acil gönderilerinizi sizin yerinize biz taşıyoruz. Zamandan tasarruf sağlayan kurye hizmetimizden pek çok farklı sektör istifade etmektedir.

Hukuk büroları, bankalar, işletmeler, kurumlar evrak, dokuman, sözleşme, kimlik gibi gizlilik içeren belgelerini firmamız yoluyla alıcısına teslim etmeyi tercih etmektedir. Bireysel gönderiler için de 7/24 çalışan firmamıza günün her saati ulaşabilirsiniz. En acil teslimatınız için Vip hizmetimizle mesafeye göre en geç 1 saat içinde teslimat yapıyoruz.

Gönderinin kimden kime, hangi adrese ulaşacağının öneminin olmadığı, her gönderinin tek ve biricik olduğu anlayışıyla hizmet veriyoruz. Her bir gönderiye gösterdiğimiz özen ve hassasiyet müşterilerimize duyduğumuz saygıdan kaynaklanmaktadır. Onların memnuniyeti bizim işimizin yönünü belirler.

Riva kurye olarak müşteri odaklı çalışıyoruz. Müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğumuz hizmet gayemizi her zaman en ileriye taşımak için çabalıyoruz. İnsana hizmeti çalışmalarımızın gayesi olarak belirlediğimiz için en iyi ve en kaliteli hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz. Bunun için de seçtiğimiz motosikletlerden ekibimizdeki her bir personele dikkat ediyoruz.

Tecrübeli ve profesyonel çalışanlarımız hizmet verirken güler yüzünü ve çözüm odaklılığını kaybetmeden hareket eder. Her gönderi için ayrı bir planlama yapılır ve kuryemize teslim edilen paket artık bizim sorumluluğumuzdadır. Paket adresine teslim edilene kadar onun güvenliği firmamıza aittir.

Riva kurye hizmeti veren firmamızda küçük-büyük ölçekli bütün paketlerinizi ister şehir içine ister şehir dışına en güvenli ve süratli bir şekilde gönderiyoruz. Her türlü paketi taşıyabilecek araç kapasitemizle ister motosiklet ister araba teslimatı gerçekleştiriyoruz. Motosikletlerin trafikteki hızı hiç kuşku yok ki tartışılmaz. Bu sebeple de motosikletin alacağı boyuttaki paketlerinizi en hızlı şekilde verdiğiniz adrese götürüyoruz. Hem de size paketinizi takip imkânı da veriyoruz. Paketinizi aldığımızda verdiğimiz takip numarasıyla paketinizin yerine ulaşıp ulaşmadığını görebiliyorsunuz.

Riva Kurye Hizmeti

Riva kurye ile hizmet verdiğimiz ilk günden beri, aynı özen, aynı hassasiyet ile çalışıyoruz. Teknik elemanlarımızdan tutun çağrı merkezimizdeki personele kadar bütün çalışanlarımız tek bir hedef doğrultusunda hizmet verir: İşinin en iyisini yapmak! Bu sayede her birim birbiriyle iletişim kurar ve en iyi teslimat planı yapılarak en kısa yoldan, en süratli ve güvenli teslimat gerçekleştirilir. Personelimiz doğrudan müşterilerimizle muhatap olduğu için personelimiz bizim görünen yüzümüzdür. O sebeple onların özeni ve iş disiplini işimizdeki kaliteyi etkilemektedir.

Riva kurye olarak koca bir ailenin üyesi gibi, birbirimize destek olduğumuz oranda müşterilerimizin taleplerini de en iyi şekilde karşılamaya gayret ediyoruz. En hızlı şekilde bir semtten başka bir semte gönderilerinizi götürüyoruz. 24 saat hizmet veren personelimize istediğiniz an ulaşabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Seçtiğiniz hizmet paketimiz ile gün içinde istediğiniz saatte ve hızda gönderi sağlıyoruz.

Riva kurye olarak her zaman an içinde kaliteli hizmet vermeyi en iyi görev yapma bilinciyle gerçekleştiriyoruz. Ama sadece bulunduğumuz anı değil, geleceği de ön görerek yazılımlarımızı, taşıtlarımızı yeniliyoruz. Gelecekte müşterilerimizin ihtiyaç duyacağı ve bizden bekleyecekleri hizmeti düşünerek hep bir ilerisi için çalışıyoruz.

Zaman kaybının önüne geçen hizmetlerimiz, müşterilerimizin işini kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda yapılan işlerin de hızlı şekilde hallolmasına katkı sağlar. Her zaman müşterilerimizin hoşnutluğunu düşünerek geliştirdiğimiz hizmetimizi, ekonomik olarak da uygun bir seviyede tutmaya gayret ediyoruz.

Her müşterimiz kullandığı hizmetin karşılığını ödüyor. Kuryenin fiyatı hesaplanırken dikkat edilen mesafe, hız, seçilen saat dilimi, kuryenin boyutu hesaplamaya dâhil edilir. Bu unsurlara göre çıkan fiyat, her müşterimizin özelindedir.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp