İçeriğe geç

Saraçhane Kurye

Saraçhane Kurye
Saraçhane Kurye

Saraçhane kurye işletmesi olarak müşterilerimizin günün saatinde bizler ile iletişim kurabilmelerine büyük önem ve özen göstermekteyiz. Gösterdiğimiz bu önem ve özen ışığında bünyemizde deneyimli ve tecrübeli iletişim elemanları bulundurmakta ve bu sayede tüm işlemlerin sorunsuz şekilde yerine getirilebilmelerini sağlamaktayız. Ayrıca iletişim aşamasında kullandığımız teknolojik sistemlerimizin de kaliteli olması sunulan hizmetlerin sorunsuz şekilde sunulmasını sağlamaktadır. Bünyemizde her zaman çok fazla sayıda iletişim personelleri bulunmakta ve bu sayede bizler ile gece gündüz iletişim kurabilmeniz hedeflenmektedir. Bünyemizde bulunan çok fazla sayıda iletişim kanalı sayesinde her müşterimiz kolaylık ile bizlerle iletişime geçebilmektedir.

Saraçhane kurye işletmesi olarak pek çok ödeme yöntemini bünyemizde bulundurmakta ve müşterilerimizin yararlanabilmelerini sağlamaktayız. Ödeme seçeneklerimizin fazla sayıda olması müşterilerimiz tarafından her zaman olumlu karşılanmakta ve günlük maddi durumlarına göre ödeme yapabilmelerini sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan ödeme çeşitlerinin tamamı müşterilerimizin maddi uygunluk durumları göz önünde bulundurulmak suretiyle belirlenmiş ve ortaya çıkarılmıştır. Ayrıca kullandığımız kaliteli teknolojik sistemlerimiz sayesinde tüm ödeme yöntemleri sorunsuz ve hatasız bir şekilde kullanılabilmektedir. Bu şekilde kaliteli ödeme seçeneklerine sahip olmamızın en büyük amacı siz değerli müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerinin kazanılmasıdır.

Saraçhane Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak bünyemizde pek çok sayıda teslimat seçeneği bulundurmakta ve bu teslimat seçenekleri sayesinde müşterilerimizin her türlü uygunluk durumlarda bile siparişlerini teslim alabilmelerini sağlamaktayız. Kıyafet olarak uygun olmayan müşterilerimizin, işyerlerinde olan müşterilerimizin ve evlerinde uyuyan çocukları olan müşterilerimizin ayrı ayrı yöntemler ile siparişlerini sorunsuz bir şekilde teslim alabilmelerini sağlamaktayız.

Saraçhane kurye işletmesi olarak yedek kurye özelliğini bünyemizde bulundurmakta ve bu özellik sayesinde her zaman müşterilerimizin mağdur olmayacağı şekilde hizmetler ortaya çıkarmaktayız. Yedek kurye personellerimiz oluşabilecek her türlü sorun durumunda devreye girmekte ve sizlerin mağdur olmayacağınız şekilde siparişlerinizi tercih ettiğiniz teslimat yöntemlerine sadık kalmak kaydıyla hızlı ve güvenli olarak adreslerinize teslim etmektedir.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp