İçeriğe geç

Bahariye Kurye

Bahariye Kurye
Bahariye Kurye

Kadıköy’ün en bilinen semtlerinden biri olan Bahariye’de Bahariye kurye olarak hizmet veren firmamız, 7/24 çalışmaktadır. Ekibimiz esnek çalışma saatleriyle gece ve gündüz olmak üzere dağıtıma devam eder. Profesyonel hizmet veren ekibimiz, ihtiyacınıza göre teslimat planı oluşturur. Size özel olarak oluşturulan teslimat çizelgesi ile kurye saatine, kurye hızına ve teslimat şekline karar verebilirsiniz.

Kurye hizmeti alan müşterilerimiz için zaman kıymetlidir. Firmamızdan en büyük desteği, zaman kazanarak başka faaliyetlere vakit ayırabilmek olarak alırlar. İstanbul kalabalık bir şehir ve bazen bir mahalleden başka bir mahalleye geçiş bile tahmin edemeyeceğimiz kadar çok zaman alıyor.

Ekibimiz pek çok avantaj sağlayarak Bahariye kurye olarak hizmet verdiği bölgede semt sakinlerine ve işkollarına teslimat yapar. Bazen de paket alarak başka bölgelere teslimata gider. Sanat faaliyetlerinin aktif olarak yapıldığı bir semt olan Bahariye Caddesi’nde gönderiler yoğunluklu olarak davetiyeler, resimler, hediyelik eşyalar gibi pek çok farklı alandadır.

Semt sakinlerinin ve farklı işkollarının gönderilerini alıyor, istedikleri başka bir semte hızlıca ve güvenilir şekilde ulaştırıyoruz. Kuryelerimiz zamanında teslimat yapabilmek için bölgenin bütün caddelerini ve sokak aralarını bilir. En hızlı rotasyonu oluşturarak zamanında teslimat yapar.

Bahariye Kurye Hizmeti

Bahariye kurye ekibimizin en büyük sorumluluğu istenen hızda ve istenen saat aralığında gönderi alıcısına teslim edebilmektir. Bu konuda bütün ekibimiz koordineli olarak çalışır. Kuryelerimiz alanında en iyi hizmet sağlayan kişilerden oluşur.

Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli, problem çözme konusunda yapıcı, manevra kabiliyeti yüksek kuryelerimiz, kalite standartlarının da üstünde hizmet verir. Bu sebeple bizden hizmet alan müşterilerimiz memnuniyetlerini dile getirir. Titizlikle yürüttüğümüz çalışmalardan istifade etmeye devam eder.

Sorunsuz bir teslimatın gerçekleşmesinin ardında koca bir ekibin emeği vardır. Kuryelerimiz firmamızın görünen yüzüdür. İstanbul’un hangi noktasında olursanız olun, en acil teslimatı yaparak gönderinizi yollayabilir veya beklediğiniz bir teslimat varsa hızlıca alabilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için en makul fiyatlarla çalışıyoruz. Mesafe, gönderi hızı ve boyutu gibi unsurları da hesaplayarak fiyatı belirliyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp