İçeriğe geç

Cihangir Kurye

Cihangir Kurye
Cihangir Kurye

Cihangir kurye ile Cihangir’den Beyoğlu’na ve İstanbul’un bütün semtlerine hizmet taşıyoruz. 7/24 hiç durmadan çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımız gerek sahada gerekse kurum içinde profesyonel hizmet anlayışıyla çalışmalarına devam ediyor. Firmamızın misyonu, müşterilerimizin memnuniyetini her zaman ilk sırada tutmaktır. Bunun için gerekli olan bütün çalışmalar titizlikle ve özenle gerçekleştirilir.

Bütün personelimiz üzerine düşen görevleri eksiksiz yerine getirmeye gayret eder. Hızlı, güvenilir ve kaliteli bir teslimatın en önemli şartı herkesin elinden gelenin en iyisini yapmasıdır. Biz de bu kaliteyi yakalamış bir firma olarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

Cihangir kurye ekibi olarak çalıştığımız sahada bölgenin bütün ihtiyaçlarını takip ediyor, gerekli gördüğümüz yenilikleri yapıyoruz. Kuryelerimiz çalıştığı bölgenin bütün ara sokaklarını ve caddelerini biliyor. Bu sayede eski yerleşim yerlerinde oturan ve trafikten şikâyet eden semt sakinlerine en hızlı teslimatı yapabiliyoruz. Hız için sadece yol takibi elbette ki yeterli değildir. Kuryelerimizin sürüş teknikleri, yol tecrübesi de önemlidir.

Hızlı bir teslimatın önemli bir ayağı da motosikletlerdir. Motosikletlerin donanımı, bakımlarının düzenli olarak yapılması teslimat hızını etkiler. Biz de firma olarak bütün bu faktörlerle titizlikle ilgileniyoruz.

Cihangir Kurye Hizmeti

Cihangir kurye sistemimizin en önemli unsurlarından biri güvenliktir. Müşterilerimiz, teslim ettikleri paketin güvenli bir şekilde taşınmasını istiyor ve alıcıdan başka hiçbir şahsın görmesini kabul etmiyor. Biz de firma olarak gizlilik prensiplerine riayet ediyor, güvenliği en üst seviyede sağlıyoruz. Kuryemiz hem bireysel hem de işverenlere ait olan gönderileri titizlikle taşıyor. Her bir gönderiyi emanet gözüyle değerlendiriyoruz. En güvenilir şekilde teslimat yapıyoruz.

Müşterilerimize hem kaliteli hizmet vermeye hem de bu hizmeti en uygun maliyetlerle sunmaya gayret ediyoruz. Hesaplamalarımıza dâhil ettiğimiz gönderinin mesafesi, gönderinin boyutu, gönderinin hızı ve zamanlaması ile fiyatlar belirleniyor. Her müşterimiz kendi kullandığı hizmet kadarının ödemesini yapıyor.

Müşterilerimize sunduğumuz hız seçenekleri de alacakları hizmetle ilgili hem kolaylık sağlıyor hem de ödemelerini daha ekonomik şekilde yapmalarına yardımcı oluyor.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara