İçeriğe geç

Küçüksu Kurye

Küçüksu Kurye
Küçüksu Kurye

Küçüksu kurye olarak hizmet veren firmamız, gönderilerinizi güvenli ve Hira Kurye güvencesiyle taşır. Sektörün bilinen firmalarından biri olarak, kaliteli hizmetler sunar. Ekibimiz 24 saat çalışır. Müşteri memnuniyetini hizmetin merkezine yerleştiren ekibimiz, hizmet seçeneklerini müşterilerine göre oluşturur. Bu yüzden de ister bireysel olsun isterse kurumsal veya işletmelerin talepleri olsun her çağrıya çözümü vardır.

Başta Küçüksu olmak üzere bütün bölgeler için kurye hizmetlerini öznel çözümlerle sunar. Bütün İstanbul’un her mahallesine en hızlı şekilde ulaşan kuryelerimiz, müşterilerimize kurye hizmetinin en önemli avantajlarından birini sunar. Zamandan tasarruf, artık herkes için ilk sıralarda önem arz eder.

Küçüksu kurye olarak kurye hizmetinin bütün avantajlarını müşterilerine sağlayan ekibimiz, profesyonel çalışmalar yürütür. Bu sebeple de şehir içi trafik ne kadar yoğun olsa da moto kuryelerimiz en hızlı şekilde paketi verilen adrese teslim etmeyi başarır. Hızın sağlanması konusunda özellikle acil teslimat olarak adlandırılan gönderileri söz verdiğimiz gibi en kısa sürede Vip kurye seçeneğimizle sağlıyoruz.

Hız deyince motosikletlerimizi de anmadan olmaz. Gerekli bakımları yapılan ve hız için son derece donanımlı olan motosikletlerimiz her an yola çıkmak için hazırdır. Aynı anda onca gönderi taşıyan ve zamanı şaşmayan teslimatların en büyük sırrı, motosikletlerimizdir.

Küçüksu Kurye Hizmeti

Küçüksu kurye servisimiz ile bütün paketlerinizi güvenle taşıyoruz. Küçük boyuttakileri teslim ettiğimiz gibi büyük boyutta gönderiler olduğunda da araçlarımızı kullanıyoruz. Kurumlar davetiye ve evrak tesliminden işletme numunelerine kadar her türlü farklı gönderiyi ekiplerimize emanet eder. Aynı zamanda semt sakinlerimizin hediye paketleri, bazen acil ulaşması gereken medikal paketleri de kuryelerimiz özenli şekilde taşır.

Hira Kurye farkıyla bütün gönderileri titizlikle, etkili çözümlerle, zamanında teslim anlayışıyla taşıyoruz. Kaliteden taviz vermeden, ekonomik taşıma yapan firmamız, müşterilerinin en uygun hizmeti alması için çabalar. Farklı kurye modelleri ile farklı hızlar sunar. Bu modellerin hız seçeneklerine göre fiyat aralıkları da farklıdır. Böylece her müşterimiz tercih ettiği hizmetin karşılığı olarak ödeme yapar.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp