İçeriğe geç

Ayşekadın Kurye

Ayşekadın Kurye
Ayşekadın Kurye

Ayşekadın kurye hizmeti veren firmamız, profesyonel ekibiyle beraber 7/24 çalışır. Müşterilerinin takdirini önemseyen firmamız, geri bildirimlere göre yeni seçenekler oluşturur. Güler yüzlü ve uzman kadrosuyla kaliteli çalışmalara imza atar. Müşterilerimize yenilenen alt yapımızla paket gönderip almayı kolaylaştıran bir sistem sunuyoruz.

Hizmet talebinde bulunduğunuz andan itibaren bilgilerinizi kayıt altına alıyoruz. Paketinizin boyutuna, ağırlığına ve gideceği mesafeye göre en iyi yönlendirmeyi yapıyoruz. Tercih ettiğiniz saat aralıklarıyla bir zaman çizelgesi oluşturuyoruz. Bu çizelgeye göre kuryemizin hangi dakikada nerede olacağı belli oluyor.

Ayşekadın kurye ekibimiz, semt sakinlerine ve işletmelere verdiği hizmetle hem İstanbul içine hem de dışına teslimat yapar. Bunun için kurye hizmetleri kapsamında yer alan araçlarımız şöyledir:

  • Motosiklet
  • Otomobil
  • Uçak

Hangi araçla olursa olsun gönderilerin ortak noktası, müşterilerimizin ihtiyacı olan hizmeti doğru zamanlama ve güvenilir şekilde tamamlayabilmektir. Müşteri destek hattımızı aradığınızda kayıt çizelgeniz oluşturulur ve kuryelerimiz ona göre hizmet verir. İster şehir içine isterseniz de şehir dışına teslimat yapmak isteyen fark etmez. Aynı gün içerisinde saatler içinde gerçekleştirebiliriz.

Ayşekadın Kurye Hizmeti

Ayşekadın kurye olarak verdiğimiz hizmetlerde önceliğimiz müşterimizdir. Hizmetin merkezine insanımızı ve değerleri oturtuyoruz. Bu çerçevede ekibimizi seçerken de başta tecrübe olmak üzere pek çok kritere dikkat ediyoruz:

  • Güler yüzlülük
  • Dakiklik
  • Disiplin
  • Çözüm odaklı düşünce
  • İletişim yeteneği yüksek

Verdiğimiz hizmetin kalitesi bir ekip çalışmasına bağlıdır. Bu sebeple de ekibimizi dikkatle oluşturuyoruz. Kuryelerimiz sahada doğru zamanlama ile doğru yerde olmayı başarırken ekibimiz de kurum içinde üzerine düşen görevleri titizlikle yerine getirir. Takip sistemimiz sayesinde kuryemize uzaktan destek oluyor.

Güvenilir bir firmadan hizmet almanın farkını yaşayan müşterilerimiz, bizimle çalışmaya devam eder. Pek çok farklı içerikteki ürünü taşırken ürünün özelliğine dikkat etmeksizin aynı özeni ve dikkati gösteririz. Kuryelerimiz taşıdıkları paketi aldıkları gibi teslim eder.

Firmamız en makul fiyatları belirleyerek uygun fiyatlarla hizmet verir. Hem kaliteden taviz vermeyen hem de uygun bir kurye hizmeti almak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp