İçeriğe geç

Ayvansaray Kurye

Ayvansaray Kurye
Ayvansaray Kurye

Ayvansaray kurye olarak verdiğimiz hizmetlerimizi en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz. İstanbul’un en yoğun bölgelerinden birinde taşımacılık yaparken daha dikkatli, titiz ve özenli davranmak gerekir. Müşteri ve trafik yoğunluğu içinde karışıklık olmaması, trafikte sorun yaşanmaması için profesyonel bir ekiple çalışıyoruz.

Kuryelerimiz trafik kurallarına uyduğu gibi aynı zamanda hızlı motosiklet kullanmayı da bilir. Aynı zamanda gece mesaisi yapan ve hizmete devam personelimiz dinamik ve enerjik hizmet vermeye devam eder. Nüfusu yoğun bir bölge olarak Ayvansaray, gece veya gündüz fark etmeksizin hizmet talep eden bir semttir.

Ayvansaray kurye uygulamamızı kullanan müşterilerimiz verdiğimiz hizmetlerden son derece memnundur. Çünkü pek çok avantaj yaşar:

  • Hizmetimiz hızlıdır.
  • 24 saat hizmete devam ederiz.
  • Teslimatlarımız güvenli şekilde gerçekleştiririz.
  • Gizlilik en önemli prensibimiz olduğu için paketi sadece alıcısına veririz.
  • Trafik ne kadar yoğun olursa olsun söz verdiğimiz saatte verilen adreste oluruz.

Gerek firmalar gerekse bireysel gönderisi olan müşterilerimiz, kurye hizmetimizin bu artılarından yararlanır. Bu da onlara zaman tasarrufu sağlar. Potansiyellerini trafikte vakit kaybederek değil, başka bir işle uğraşarak yeni bir üretimin parçası olarak değerlendirirler. Zaten bunu bildikleri için İstanbul içinde trafiğe girmek istemez, bizim gibi işini özenli yapan kurye firmalarından destek almayı tercih ederler.

Ayvansaray Kurye Hizmeti

Ayvansaray kurye olarak ihtiyaca göre gerek motosikletlerimiz ile gerekse araçlarımızla hizmet veririz. Hatta şehir dışına gönderi olduğu zaman uçak kargo sistemimizi de devreye sokarız. Böylece müşterimizin taleplerine göre verdiğimiz hizmete şekil verir, yönlendirmede bulunuruz.

Semte, hıza ve saate, paket boyutuna göre istekler farklı farklı olabilir. İstekler farklı olsa da bizim firma olarak amacımız, her gönderinin en özenli şekilde gerçekleşmesini sağlamaktır.

Hira Kurye olarak sağladığımız her hizmeti uygun fiyata vermeye çalışıyoruz. Taleplere göre fiyatlar değişken olsa da temelde amacımız en uygun hizmeti sağlayabilmektir. Bunun için de müşterilerimize göre, kullanılan hizmet unsurlarına ve detaylara göre fiyat aralığı da değişebilmektedir.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp