İçeriğe geç

Yeniköy Kurye

Yeniköy Kurye
Yeniköy Kurye

Yeniköy kurye olarak sektörde yıllardır kaliteli hizmetlerle anılan firmamız, 7/24 çalışır. Esnek çalışma saatleri sayesinde müşterilerimiz teslimat yapmak istediğinde bize kolaylıkla ulaşabilir. Bütün gönderileri alıyor ve semtimizden bütün İstanbul’a hatta İstanbul dışına teslimat yapıyoruz. Başka semtlerden de Yeniköy’e gönderilen paketleri kolaylıkla ulaştırıyoruz.

Müşterilerimizin küçük, büyük bütün paketlerini taşıyabilecek geniş bir araç kapasitemiz var. Arabalı kuryemiz motosikletlerin taşıyamayacağı boyuttaki paketleri alarak ulaşım sağlar. Şehirlerarası gönderiler için uçak veya otobüs kargo seçeneklerini sunar. Müşterilerimiz isteklerine ve ihtiyaçlarına göre tercih yapabilir.

Yeniköy kurye ekibimiz, kalite standartlarının da üzerinde hizmet vermek için çok çalışır. Müşterilerimiz verdiğimiz hizmetten memnun oldukları için yıllardır hizmet vermeye devam eden firmamız, yenilikçi anlayışla hareket eder. Yazılım, donanım ve altyapı olarak günümüz koşullarının ve ileriki günlerin iş hacmini kaldıracak kapasitemiz mevcuttur. Gerek personelimiz gerekse araçlarımız aynı anda onlarca kişiye sorunsuz bir şekilde hizmet taşır.

Kurye avantajlarımızı kullanan müşterilerimiz, memnuniyetlerini bildirdikleri gibi bizden hizmet almaya da devam eder. Verdiğimiz her hizmette en birincil amacımız, müşterimizin güvenini temin etmektir. Müşterimizin istediği hızı ve zamanı sağlayarak zamanla yarışan kuryelerimiz gönderileri en sorunsuz şekilde teslim eder.

Yeniköy Kurye Hizmeti

Yeniköy kurye ekibimiz, taşıdığı her gönderiye gözü gibi bakar. Müşterimizin istediği hız ne olursa olsun, teslimat ister yakın mahalleye ister en uzak semte olsun kuryemiz için detaylar fark etmez. Her gönderi özen ister. Bütün müşterilerimiz bizim için değerlidir. Müşteri portföyümüz ve talep edilen hizmetler oldukça farklıdır. Semt sakinlerinden bankalara, işletmelerden hukuk bürolarına teslimat ihtiyacı olan her kurum ve bireye teslimat hizmeti veriyoruz.

Taşıdığımız ürün içerikleri birbirinden farklı olsa da teslimat her zaman güvenilirlik ister. Bunun için de kuryelerimiz oldukça dikkatlidir. Gerek trafikte gerekse teslimat sırasında en kaliteli taşımacılık hizmetini sağlarlar.

Hira Kurye firmamız verdiği her hizmette müşterisini düşünür. En uygun fiyatı belirleyerek müşterilerine yardımcı olur. Kaliteli hizmet sağlayan firmalar arasında sunduğu fiyatlarla herkese yardımcı olmayı hedefler.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara