İçeriğe geç

Akfırat Kurye

Akfırat Kurye
Akfırat Kurye

Hiçbir müşterimize mağduriyet yaşatmadan en uygun fiyatlar ile en kaliteli kurye hizmetleriniz sağlamış oluyoruz. Akfırat kurye olarak bulunduğumuz sektör içerisinde başarılarımızı daha da artırmaya devam ediyoruz. Sizler istediğiniz zaman bizlere ulaşarak gerekli bilgileri alabilir ve kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sizlere %100 müşteri memnuniyeti duyacağınız kalitede hizmetler sağlamak için devamlı olarak çalışıyoruz. Sizlerde bu hizmetlerimiz için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul gibi büyükşehirde bir noktadan bir başka noktaya ulaşım sağlamak oldukça zor olabiliyor. Yoğun bir iş hayatına sahipseniz ya da sosyal hayatınızdaki yoğunluktan dolayı gönderilerinizi istediğiniz adreslere ulaştıracak zamana ve enerjiye sahip değilseniz eğer kurye hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Her türlü boyutlara ve ağırlıklara sahip olan gönderileriniz için en uygun araçlar ile kurye hizmetleri gerçekleştirilebilmektedir. Bizler firma olarak kurye hizmetlerimizi siz müşterilerimiz için gerçekleştiriyoruz. Bizlere ulaşarak gönderilerinizi bırakabilir ve bizlerde en uygun kurye hizmetlerimizi sunarak gönderilerinizi teslim alıyoruz. Sizlere gerekli iletişim bilgilerini ve adres bilgilerini veriyorsunuz ve bizlerde gönderilerinizi kısa sürede istediğiniz noktalara ulaştırıyoruz. Bizler firma olarak her zaman siz müşterilerimizin memnuniyetlerini gözeterek hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Moto kurye hizmetleri en hızlı teslimatları sağladıkları için birden fazla kişi ve kurum tarafından tercih edilmektedir. Küçük boyutlara sahip her türlü yasal içerikli gönderilerinizi moto kurye hizmetleri ile istediğiniz lokasyonlara ulaştırabilirsiniz. Çiçek, giyim, gıda, ilaç, belge, dosya, evrak, fatura gibi küçük boyutlara sahip olan her türlü gönderilerinizi moto kuryeler ile en hızlı teslimatları gerçekleştirebilirsiniz. Morto kuryelerin hızlı olmalarının en büyük avantajı ise araçların boyutları diyebiliriz. Motosikletli araçlar ile teslimat gerçekleştirildiği için en dar alanlardan, en kalabalık sokaklardan ve yoğun trafiklerden kolayca ilerleyerek adreslere en kısa sürede ulaşabiliyorlar.

Bizlerde firma olarak moto kurye hizmetlerimizi siz müşterilerimize sunuyoruz. Motosikletli araçlarımızın taşıyabileceği ebatlardaki paketlerinizi bizlere emanet edebilir ve bizlerde gün içerisinde sizlere teslim ederiz. Akfırat kurye hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz eğer bizlere ulaşabilirsiniz. Deneyimli ve tecrübeleri kuryelerimiz ile gönderilerinizi sizlere ulaştırmak için araçlarımıza güvenliklerini sağlayarak yerleştiriyoruz. Akfırat kurye hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz eğer bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz ve bizlerde en hızlı teslimatlarımız ile gönderilerinizi istediğiniz adreslere ulaştırabiliriz.

Akfırat Kurye Hizmeti

E-ticaretin de artması ile motorlu kurye hizmetleri de artmaya devam ediyor. Birçok firma gibi bizlerde motorlu kurye hizmetlerimizi siz müşterilerimiz için gerçekleştiriyoruz. Motosikletli araçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz bu hizmetlerimiz için küçük boyutlara sahip gönderilerinizin teslimatları yapılabilmektedir. Çünkü araçlarımızın boyutlarından dolayı büyük paketler için uygun olmayacaktır. Ayrıca bazı yasaklı gönderilerin taşınması ve teslimatlarını yapmıyoruz. Alkol, sigara, uyuşturucu, reçetesi ilaç, patlayıcı ve yanıcı maddeler, silah, değerli madenler, nakit para gibi gönderilerin taşınmasını ve teslimatlarını yapmıyoruz.

Bu gibi gönderiler dışındaki diğer tüm yasal içerikli gönderilerinizin teslimatlarını yapıyoruz. Bizler Akfırat kurye hizmetlerimizi en kaliteli şekilde sizler için gerçekleştirmenin gayreti ile çalışıyoruz. Hiçbir müşterimize mağduriyet yaşatmadık ya da kalitesiz hizmetler ile memnuniyetsizliklerini kazanmadık. Bizler firma olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini göz önünde tutarak hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Akfırat kurye hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz eğer bizlere dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bizler kurye hizmetlerimizi en uygun bütçeler ile müşterilerimize sunuyoruz. Kurye hizmetlerindeki fiyatlar hakkında net bir rakam vermemiz pek mümkün olmayacaktır. Bazı etmenler kurye fiyatlarının belirlenmesinde rolü olabilmektedir. Gönderilerinizin ağırlıkları, boyutları, gidilecek mesafeler, seçilen kurye hizmetleri gibi birtakım etmenler ile kurye fiyatları hesaplanabilmektedir. Bizler firma olarak hiçbir zaman müşterilerimizin bütçelerini aşacak rakamlar sunmuyoruz. Tüm kurye hizmetlerimizi en uygun fiyatlar ile sizler için gerçekleştiriyoruz. Piyasa fiyatının üstünde rakamlar ile hizmetler vermiyor, sizlerin bütçelerin sarsacak rakamalar sunmuyoruz.

Bizler Akfırat kurye olarak birçok müşterimizin memnuniyetlerini kazanarak başarılı bir firma olmaya devam ediyoruz. En kaliteli hizmetlerimizi en uygun fiyatlar ile sizlere kazandırıyoruz. Tüm kurye hizmetlerimizde kaliteyi elden bırakmıyor ve zamanında teslimatlar gerçekleştirerek belirtilen süreleri aşmıyoruz. Sizlerde gönderileriniz için en uygun ve en ekonomik kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bizler günün her saati ve haftanın her günü ulaşabilir ve kaliteli kurye hizmetlerimizden en ekonomik fiyatlar ile yararlanabilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp