İçeriğe geç

Tüccarbaşı Kurye

Tüccarbaşı Kurye
Tüccarbaşı Kurye

Modern çağ ile birlikte insanların yaşam şekilleri değişerek yoğun ve hareketli bir hayat biçimini almıştır. Buna bağlı olarak pek çok meslek grubu yok olurken kimileri daha çok tercih edilir hale gelmiştir. Kargo hizmetlerine olan talepte her geçen gün artmaktadır.

Bireysel şekilde ulaştırılmak istenen kargolar, yorucu olmakla birlikte vakit kaybına sebep olmaktadır. Ancak kargo şirketleri ile yapılan teslimatlar müşteriler için pek çok avantaja sahiptir. Gerçekleştirdiğimiz başarılı teslimatlar sayesinde, en çok tercih edilen kargo firmaları arasında ilk sıralarda yer almayı başardık. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı her geçen gün geliştirerek, Tüccarbaşı kurye hizmetlerimizin kalite seviyesini arttırmaktayız.

Kargo seçeneklerimizi farklı paket ve teslimat türlerini göz önünde bulundurarak, ayrı ayarı kategoriler halinde belirledik. Müşterilerimiz bu seçeneklerin arasından gönderilerine uygun Tüccarbaşı kurye teslimat yöntemini kolaylıkla seçebilmektedir. Kurye hizmetimiz günün her saatinde devam etmektedir.

  • Acil kurye
  • VIP kurye
  • Aynı gün teslim kurye
  • Özel kurye
  • Gece kurye.

Tüccarbaşı Kurye Hizmeti

Kargo taşıma ücretlerimiz müşterilerimize kolaylık sağlamak amacıyla standart fiyatlar çerçevesinde hesaplanmaktadır. Gönderinin teslim edildiği adresin uzaklığı, taşınan paketin boyutu, teslimat yöntemi ve ek hizmet gibi farklı maddeler ücretlerin belirlenmesine etki etmektedir.

Her bütçeye uygun fiyat seçenekleri sayesinde, istediğiniz kargo teslim yönteminden yararlanabilirsiniz. Ücretler hakkında en detaylı ve doğru bilgiyi alabilmek için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Tüccarbaşı kurye ekiplerimiz tarafından pek çok teslimat gerçekleştirilebilmektedir. Motor üzerinde bulunan kargo bölmesinde taşınmaya elverişli tüm paketler, kuryelerimiz tarafından teslim alınarak alıcı adrese ulaştırılmaktadır.

Evrak, dosya ve belgeler kayıt altına alınarak güvenle taşınmaktadır. Özel günler için yapılacak pasta ve çiçek teslimatları taşıma bölümüne özenle yerleştirilerek sarsılmadan teslim edilmektedir. Kişisel eşyalar, kimlik belgesi, gıda paketleri gibi çok çeşitli ürünlerin teslimatı sağlanmaktadır.

Profesyonel sürücülerimiz sayesinde paketlerinizi hızlı bir biçimde istenilen adrese teslim etmekteyiz. Böylelikle kısa süre içerisinde teslim edilmesi gereken, bozulmaya elverişli gıda ürünleri vb. malzemeleri uzaklık fark etmeksizin iletebilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara