İçeriğe geç

Beşyol Kurye

Beşyol Kurye
Beşyol Kurye

Teslimat sektöründe sık sık adından söz ettirmeyi başaran firmamız, teslimatlarınızın güvenliğini her zaman ön planda tutarak bir noktadan diğer bir noktaya ulaştırılacak tüm gönderileri en kısa süre içerisinde ve güvenli bir şekilde taşımaktadır. Beşyol kurye müşterilerine güvenilir teslimat garantisi sunan firmamız çok profesyonel ekip arkadaşları ile kıymetli müşterilerine hizmet vermektedir.

Beşyol kurye sektöründe alanında uzman, senelerdir bu işe emek veren, deneyimli ve profesyonel ekip arkadaşları ile üst kalite hizmet sunan firmamız müşteri memnuniyetini çok önemsemektedir. Sorunsuz ve kaliteli teslimat sağlayan firmamız hizmetlerini siz değerli müşterilerimiz için en uygun fiyat seçenekleri ile sunulmaktadır.

Hira Kurye firmamız tarafından paketlerinizin hassasiyeti, boyutu ve ağırlığına göre davranılarak teslimatı sağlanmaktadır. Firmamıza ulaşım sağladığınız andan itibaren sizler için özel olarak çalışılmaktadır. Firmamız sizin için bulunduğunuz noktaya en yakın mesafede yer alan çalışanı yönlendirir ve gönderinizin teslim alınmasını sağlar. Teslim alınan gönderiniz hiç vakit kaybetmeden alıcısına teslim edilmek üzere yola çıkar. Dakikalar içerisinde alıcının adresine ulaşım sağlanarak gönderiniz doğru alıcıya teslim edilir. Alıcının ve göndericinin aldığı hizmetten memnun kalıp kalmadığı öğrenilir. Eğer memnun kalınmayan bir durum varsa bu kısa süre içerisinde ortadan kaldırılarak %100 müşteri memnuniyeti sağlanır.

Beşyol kurye hizmetleri sürecince kuryemiz ile her zaman iletişim halinde olabilir ve kuryelerinizi canlı konum hizmetimiz sayesinde anlık bir şekilde takip edebilirsiniz. Aynı zamanda hem siz hem de paketinizi teslim alacak olan kişi mesaj yolu ile özel olarak bilgilendirilmektedir. Paketinizin hassasiyeti için özenli bir şekilde davranılır, hasar ve zarar almaması için özel koşullarda muhafaza edilerek teslimat sağlanır.

Firmamız her zaman siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünerek hijyen kuralları ve sağlık çerçevesi içerisinde Beşyol kurye hizmetlerini sunmaktadır. Paketlerinizin hassasiyetine ve ebatlarına göre uygun motorlarımız ile taşıma hizmeti veren kuryelerimiz, müşterilerimizin istek ve beklentilerine uygun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Müşterilerimizin hizmetlerimiz hakkında yapmış oldukları her türlü değerlendirmelerine çok önem veriyor, firmamızı müşteri memnuniyeti temelleri üzerine inşa ediyoruz.

Beşyol Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe uygun fiyat ve kalitenin birleştirildiği firmamızda siz değerli müşterilerimiz için çok uygun fiyatlandırmalar yapılmaktadır. Güvenilir ve hızlı Beşyol kurye hizmetini özel fiyatlar ile alabilir, uygun fiyatlar ile kaliteli kurye hizmetimizden kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bütçenizden ve zamanınızdan tasarruf ederek profesyonel hizmet alabilirsiniz. Online hizmet veren işletmeniz tarafından toplu ürünlerde özel fiyatlandırma hizmeti alabilir, uygun fiyat garantisi ile hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Sizlere daha çok yardımcı olabilmek adına çok avantajlı kampanyalar düzenliyoruz. Her bütçeye ve her isteğe uygun seçenekler sunarak kalitemizden yararlanabilmenizi sağlıyoruz. Ücretlerimiz ile ilgili daha net bir şekilde bilgi almak için bizimle dilediğiniz yerden ve dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Her an her yerde güvenle tercih edebileceğiniz Beşyol kurye hizmetimiz sayesinde avantajlarımızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz avantajlarımızdan bazıları şu şekildedir:

  • Yiyecek, içecek, kıyafet, aksesuar, ayakkabı, çanta, belge, dosya, kimlik, pasaport, teknolojik eşya ve ev ve yaşam ürünleri gibi pek çok türden gönderiniz için taşıma hizmeti sunuyoruz.
  • Gönderilerinizin özelliklerine uygun araçlar ile taşıma hizmeti vererek herhangi bir sorun yaşamanızı önlüyoruz.
  • Alanında uzmanlaşmış ve yeterli tecrübeye sahip olan ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
  • Teknoloji dünyasında ortaya çıkan tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. En modern hizmet seçeneklerini sunarak sizleri mutlu ediyoruz.
  • Kesintisiz müşteri desteği sunuyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde istediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek gönderinizin son durumu, ne zaman teslim edileceği ve kime teslim edildiği hakkında bilgi alabilirsiniz.
  • Uygun fiyata yüksek kaliteli hizmet ilkesini benimseyerek sizleri mutlu ediyoruz.
  • Her zaman son model motorlar ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Motorlarımızın sürekli bakımlarını yaptırarak da herhangi bir sorun yaşamanızı önlüyoruz.
  • Son model motorlarımız sayesinde geçilmesi en zor olan dar sokaklardan kolayca geçiyor ve trafikle uğraşmıyoruz. Bu sayede dakikalar içerisinde işlemlerinizi tamamlıyoruz.

Beşyol kurye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ya da avantajlı kampanyalarımızdan en iyi şekilde yararlanmak için bizimle her zaman irtibata geçebilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp