İçeriğe geç

Zeyrek Kurye

Zeyrek Kurye
Zeyrek Kurye

Zeyrek kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize çok uzun yıllardan bu yana hasarsız hizmetler meydana getirmekte ve bu hizmetler sayesinde sizlerin memnuniyetlerinizi kazanmaktayız. Sunulan kurye hizmetlerinin hasarsız olarak sunulması adına bünyemizde her zaman yüksek güvenlik seviyelerine sahip motorlar bulundurmakta ve bu sayede sipariş verdiğiniz ürünlerinizin en ufak bir hasar dahi almalarının önüne geçmekteyiz. Ayrıca kurye elemanlarımızın yetenekli ve deneyimli olması da sunulan hizmetlerin en hasarsız şekilde sunulmasını sağlayan özelliklerimiz arasında yer almaktadır. Ayrıca sipariş verdiğiniz ürünleriniz kaliteli makinelerimiz ve ambalajlarımız sayesinde paketlenmekte ve bu sayede hiçbir darbeden etkilenmemelerini sağlamaktadır.

Zeyrek kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize çok fazla sayıda teslimat seçeneği sunmakta ve bu seçenekler arasından kendinize en uygun olanını seçebilmeniz sağlanmaktadır. Temassız teslimat seçeneği, zili çalmadan teslimat seçeneği, normal teslimat seçeneği ve süreli (randevulu) teslimat seçenekleri bünyemizde bulunmakta ve müşterilerimizin her türlü durumlara göre seçim yapabilmeleri sağlanmaktadır. Tüm teslimat seçeneklerimiz her zaman kaliteli elemanlarımız tarafından sorunsuz ve hatasız bir şekilde meydana getirilmekte ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması sağlanmaktadır. Ayrıca teslimat seçenek sayılarımızın fazla olması hizmetlerimize karşı olan taleplerin artış göstermesini sağlamaktadır.

Zeyrek Kurye Hizmeti

İşletme olarak kurye elemanlarımıza ürünler hakkında detaylı ve önemli eğitimler vermekte ve bu sayede ürünlerin motorlara planlı ve düzenli bir şekilde yerleştirilmelerini sağlamaktayız. Verdiğimiz eğitimler sayesinde hizmet veren kurye elemanlarımız kırılacak olan ürünleri sabitlemekte ve yapısal olarak ezilecek olan ürünlerin en üst kısımlara yerleştirilmelerini sağlamakta ve bu sayede her zaman hasarsız hizmetleri meydana çıkarmaktadırlar.

Zeyrek kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetlerin her aşamasında teknolojiden büyük faydalar sağlamaktayız. Kullandığımız barkot sistemleri, navigasyon sistemleri ve sipariş sistemleri sayesinde her zaman kaliteli, sorunsuz, güvenli ve hızlı hizmetlerin meydana çıkmalarını sağlamakta ve bu sayede siz değerli müşterilerimizden her zaman olumlu dönüşler almakta ve bu durumdan mutluluk duymaktayız.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara