İçeriğe geç

İçerenköy Kurye

İçerenköy Kurye
İçerenköy Kurye

Müşterilerinin beklentilerine önem veren, bu beklentileri karşılamak için 7/24 titizlikle çalışan bir firma olarak Hira Kurye, hizmet verdiği her ilçede kaliteli ve başarılı dağıtımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Kalabalık nüfusuyla dağıtım hizmetlerine ihtiyacın arttığı mahallelerden biri olan İçerenköy’de de hizmet veren firmamız, İçerenköy kurye olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Nüfusun artması, teknolojinin hayatımızın merkezine oturması ve her alanda hıza duyulan istek âdeta ihtiyaç haline dönüşmüştür. Bu da verdiğimiz dağıtım hizmetine yansıyarak her geçen gün kurye faaliyetlerine duyulan ihtiyacı arttırmıştır. Biz de firma olarak bu alanda dinamik ve kendini her zaman ileriye taşıyan ekibimizle profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Bankaların, işletmelerin evrak ve dokümanlarını, davetiyelerini en hızlı şekilde istedikleri adrese ulaştırıyoruz. Bireysel gönderileri gün içerisinde hangi saat olursa olsun taşıyoruz. Gönderileri alırken tek şartımız, yasal olarak engeli olmamasıdır. Prosedüre uygun olan her paketi güvenle ve hızla istenilen ilçeye, ilçenin her mahallesine teslim edebiliyoruz. Hem müşterilerimizin memnuniyetini esas alıyoruz hem de hizmet bekleyen kişilerin ihtiyacını en kaliteli şekilde karşılamanın haklı gururunu taşıyoruz.

İçerenköy kurye olarak hizmet verdiğimiz için bütün yenilikleri takip ediyoruz. İnovasyona son derece önem veriyoruz. O sebeple de çalıştığımız personelin dinamik, enerjik, güler yüzlü, çözüm odaklı olmasına özen gösteriyoruz. Kuryelerimizin alanında iyi sürüş tekniklerine sahip olmasını, nerede hızlı gideceğini bilmesini, hizmet verdiği bölgeyi çok iyi tanımasını istiyoruz. Hizmet sektörünün her alanında olduğu gibi bizim gibi insana hizmet götüren bir alanda da insanı merkeze alıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını gözlemliyor, hatta gelecekte oluşabilecek ihtiyaçları da düşünerek hizmet ağımızı bu bakış açısıyla geliştiriyoruz.

İçerenköy kurye olarak müşterilerimizi mağdur etmeyecek şekilde hıza ve güvene dayalı bir sistem ile hizmet veriyoruz. Bazen bir evrak taşıyoruz, bazen kırılabilecek hassas bir eşyayı istenilen adrese ulaştırıyoruz. Bazen bir işletmenin numunesini başka bir işletmeye teslim ediyoruz, bazen de en özel kimlik kartı, pasaport gibi şahsî bir belgeyi adrese ulaştırıyoruz. Bütün bu teslimatı yaparken de kuryelerimiz her gönderiye aynı değeri vererek aynı güvenlik unsurlarına dikkat ederek taşıyor.

İçerenköy Kurye Hizmeti

İçerenköy kurye hizmetimizi İstanbul’un bütün semtlerine, mahallelerine verdiğimiz gibi, 81 ile de gönderim yapabiliyoruz. İçerenköy’den arzu ettiğiniz bir ile gönderim yapabilirsiniz. Şehir içindeki deneyimimizi şehir dışında da kullanıyoruz. İster otobüs ile ister uçak ile şehirlerarasında da hızlı teslimatı sağlıyoruz. Bu alanda da sektörün öncü isimlerinden olduğumuz için mutluyuz. Sıklıkla şehirlerarası dağıtım için tercih edilen firmamız kalite standartlarının üstünde hizmet vermeyi hedeflemiştir. Amacımız bulunduğumuz her alanda en iyisini sunabilmektir.

İçerenköy kurye olarak sadece mesai saatleri içinde çalışmıyoruz, aynı zamanda mesai dışında gece veya gündüz istediğiniz her saatte firmamıza ulaşabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Bazen göndereceğiniz paketler motosikletlerin alabileceği boyutu aştığında arabalarımızla destek oluyoruz. Hizmette sınır tanımıyoruz. Her ihtiyaca ve isteğe göre esnek çalışma koşullarıyla yardımcı oluyoruz. Verdiğimiz pek çok hizmet seçeneği ile müşterilerimizin kendine en uygun olanı tercih etmesini ve kolay, hızlı ve güvenli bir taşımacılık hizmeti almaları için çabalıyoruz. Ekibimiz tecrübesi ve dinamik çalışmaları ile beklentilere karşılık vermek için çok çalışmaktadır.

İçerenköy kurye olarak hem hızlı hem kaliteli hizmet vererek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmanın verdiği güvenle günbegün ilerliyoruz. Her zaman daha iyisini nasıl sunabilir, daha iyi, daha kaliteli, güvenli ve hızlı olabiliriz diye çalışmalar yürütüyoruz. Farklı hızlarda seçenekler sunarak müşterilerimizin kendi ihtiyacına göre tercihte bulunmasını istiyoruz. Bu aynı zamanda verilecek olan bedeli de etkilediği için hıza göre daha uygun bir kurye ücreti de ödenmiş oluyor.

Normal, Express ve Vip kurye hizmetleri ile gün içindeki hizmet saatlerimiz ve gönderiyi teslim hızımız değişiyor. Mesela Vip kurye ile 24 saat gece veya gündüz fark etmeksizin en hızlı şekilde adresinize geliyoruz, paketinizi alıp en hızlı şekilde 60 dakika gibi kısa bir sürede istediğiniz semte gönderinizi taşıyoruz. Gerek hızımızla gerek talep ettiğimiz ücretle müşterilerimizin menfaatini gözeterek hareket etmeye gayret ediyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara