İçeriğe geç

Orhangazi Kurye

Orhangazi Kurye
Orhangazi Kurye

Orhangazi hem tarihi açıdan hem de sanayi açısından önemli bir kavşak noktası olan Bursa’nın ilçelerinden birisidir. Hira Kurye olarak bu önemli kentimizde Orhangazi Kurye olarak hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

En uygun fiyata kaliteli hizmetin tek adresiyiz. Herkes kurye hizmetinden faydalanabilsin diye fiyatlarımızı olabildiğince uygun tutmaya çalışıyoruz. Bizleri teslimatınız için aradığınız zaman Orhangazi kurye çalışma arkadaşlarımız sizlere doğru yola çıkacaktır. Sizlerden alınan teslimatlarınız nasıl sağlamlıkta alındı ise yine o sağlamlılıkta teslim edilecektir. Çalışma arkadaşlarımız için müşterinin hizmetimizden memnun kalması her şeyden daha değerlidir. Her türlü tedbir ve önlem alınarak büyük bir hassasiyetle çalışmaktayız. Gönderileriniz sizin söylediğiniz saat ve tarihte alıcı adres veya kişiye ulaştırılacaktır.

Orhangazi Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe bir sürü farklı dağıtım araçları ortaya çıkmaya başladı. Bu araçlar bir seferde gönderi paketlerini araçlara alır ve gün içerisinde sırayla dağıtmaya başlar. O kadar kalabalık ortamda teslimatınız hasar görebilir, zaman yetişmediği için sizin teslimatınız sonraki güne kalabilir. Dağıtıcı görevli kişi için avantaj olan bu durum sizler için dezavantaj olabilir. Motorlarda böyle bir durumun söz konusu olması mümkün değil. Aynı gün içerisinde söylenen saatte kişiye teslim ediliyor. Çok fazla gönderi taşıma durumu olmadığından teslimatınızın zarar görme gibi bir durumu da söz konusu dahi olmuyor.

  • Moto kurye kullandığınız zaman teslimatlarınız hızlı bir şekilde adrese teslim edilecektir.
  • Acil durum belge veya paketleriniz bir telefonla hızlı bir şekilde adrese ulaştırılacaktır.
  • Siz teslimatları göndermek için uğraşmaktan vazgeçip kuryeye teslim edip bol bol zamandan tasarruf yapacaksınız.
  • Diğer kurye dağıtım araçlarına göre daha uygun fiyatlı seçeneklerimizle maddi olarak zorlanmayacaksınız.
  • Motorlu kurye ile teslimatlarınız hasarsız ve sorunsuz tek seferde teslim edilecektir.
  • Ani gelişen çiçek, pasta gibi siparişleriniz büyük bir özveri ile teslim edilecektir.
  • 7/24 bizlere kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz.
  • Kurye dağıtım sürecinde mesaj yoluyla bilgilendirileceksiniz.
  • Orhangazi kurye çalışma arkadaşlarımız sizlerin kaliteli hizmetten memnun ayrılması için ellerinden geleni yapacaklardı.
motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp