İçeriğe geç

Nakkaştepe Kurye

Nakkaştepe Kurye
Nakkaştepe Kurye

Nakkaştepe kurye olarak hizmet veren firmamıza 24 saat içinde istediğiniz zaman diliminde arayarak ulaşabilirsiniz. Süreklilik iş anlayışıyla gece boyu hizmete devam eden ekibimiz, bütün paketleri özenle taşır. Bizimle çalışan müşterilerimiz bilir ki teslim ettiği paket zamanında ve güvenli şekilde alıcısına ulaşır.

Dakik ve titiz çalışan personelimiz, bu alanda eğitim aldığı için yoğun tempoya alışkın bir şekilde hizmet verir. Müşterilerimizin tek yapması gereken çağrı merkezimizi arayarak hizmet talep etmektir. Gerisi deneyimli personelimizin arka planda yaptığı özenli çalışma ile tamamlanır.

Nakkaştepe kurye olarak farklı hizmet seçenekleri sunarak müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına hitap ediyoruz. Mesela erken saatlerde teslimat yapacağımız zaman siparişin geldiğini haber veriyor ve zili çalmadan kapı önü teslimatı yapabiliyoruz. Veya kapıda ödeme seçeneği ile ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Her ihtiyaca ve duruma göre öznel çözümler geliştiriyoruz.

Paketin boyutuna göre gerektiğinde araçlı kuryelerimiz ulaşım sağlıyor. Şehir dışına gönderi olduğunda otogar veya havayolu taşımacılığı devreye giriyor. Her durum ve şartta Hira Kurye ayrıcalığı ile müşterilerimizin yanında oluyoruz.

Nakkaştepe Kurye Hizmeti

Nakkaştepe kurye personelimiz kurumlara ve işletmelere ait paketleri, aynı zamanda bireysel gönderileri var olan gelişmiş altyapısı sayesinde, güncellenmiş yazılımı ve yenilenen donanımıyla en üst seviyedeki kalite koşullarında teslim eder. Teslimatta sorun yaşanmaması sıraladığımız unsurlara bağlı olarak gerçekleşir. Donanımın iyi olması ve tecrübeli elemanlarla hizmet vermek kaliteli neticeler verir.

Firmamız her zaman kendisini yenilemeye ve hizmet unsurlarını geliştirmeye gayret gösterir. Çünkü müşterilerimiz açısından kalitenin sürekliliği önemlidir. Edindiği tecrübelerle büyümeye ve sektörde tercih edilen bir firma olmanın altında yatan en önemli etken müşterilerimize duyduğumuz saygıdır.

Hira Kurye olarak verdiğimiz bütün hizmetleri müşteri odaklı bir anlayış ile yürütüyoruz. Dolayısıyla ihtiyaçları karşılanan bir firma ile çalışmanın avantajlarını yaşayan müşterilerimiz de sunduğumuz kaliteden memnundur. Ekonomik olarak da uygun fiyatlar ile teslimat gerçekleştirdiğimiz için müşterilerimiz kaliteyi uyguna almanın verdiği kârlı hizmet anlayışını benimser. Çalışmalarımızı takdir eder.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara