İçeriğe geç

Ziverbey Kurye

Ziverbey Kurye
Ziverbey Kurye

Kaliteli çalışmalarımız sayesinde kurye hizmeti veren firmaların arasında ilk sırada yer almaktayız. Kargo sektöründe lider konumda olan firmamız, İstanbul trafiğinde yaşanan teslimat sorununa çözüm üretebilmek adına, kurye çalışmaları gerçekleştirmektedir. Araçların ilerlemekte zorlandığı yollarda motorlu Ziverbey kurye ekiplerimiz ile hızlı bir şekilde hareket etmekteyiz.

Özel eğitimlerden geçerek sertifika almaya hak kazanan sürücülerimiz sayesinde, dar ve zorlu yollardan geçiş esnasında bile paketlerin güvenliğini sağlamaktayız.

Zamandan tasarruf edebilmek adına bizleri tercih eden müşterilerimiz, hem daha düşük maliyetler ile paket gönderimi sağlamakta hem de kaliteli hizmetlerimizden yararlanmaktadır. Her paket türüne ve müşteri ihtiyaçlarına özel teslimat yöntemimiz bulunmaktadır.

  • Kaliteli hizmetler
  • Hızlı teslimat seçeneği
  • Bütçe dostu fiyatlar
  • Farklı teslimat seçenekleri
  • Araç seçenekleri
  • Şehrin her köşesine ulaşım.

Gelişmiş teslimat seçenekleri ile farklı türde pek çok ürün kolaylıkla taşınabilmektedir. Motorlarımızın üzerinde taşınma esnasında kuryelerimizin hayatını riske atacak ve trafik için tehlike arz edecek paketlerin dışında her türlü kargo teslimatı yapılmaktadır.

Şirketler arası sıklıkla iletilen evraklar ve dosyalar gibi güvenilir kişiler tarafından iletilmesi gereken önemli belgeler, Ziverbey kurye çalışanları tarafından kayıt altına alındıktan sonra taşıma sürecine başlanmaktadır.

Kutlamalar, doğum günleri gibi en özel anlar için hazırlanan pasta, yiyecek çeşitleri ve çiçekler için titiz bir taşıma söz konusu olmaktadır. Hızlı hareket esnasında bile öncelik ürünlerin hasar görmemesi yönündedir.

Ziverbey Kurye Hizmeti

Ziverbey kurye ile yapacağınız paket teslimatı için ücretlerin belirlenmesi birçok maddenin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Hali hazırda bulunan mesafe ve paket boyutlarına ait ücret tarifeleri, gönderimi yapılacak kargolar için hesaplanarak fiyat seçenekleri oluşturulmaktadır. Müşteri talebi ile kurye hizmetlerine ek olarak gerçekleştirilecek çalışmalar fiyat artışına sebep olmaktadır.

Müşterilerimize hizmet verebilmek adına çalışmalarımıza ara vermeden devam etmekteyiz. Yaz, kış fark etmeden tüm hava şartlarında kuryelerimiz paket teslimatı için yollardadır. Üstelik yalnızca mesai saatleri içerisinde değil günün her saatinde kurye hizmeti vermekteyiz. Kargo ihtiyacı duyduğunuz her an bizlere ulaşarak çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara