İçeriğe geç

Rasimpaşa Kurye

Rasimpaşa Kurye
Rasimpaşa Kurye

Rasimpaşa kurye olarak 7/24 hizmet veriyoruz. Günün her anı personelimiz disiplinli ve özverili çalışmalarına devam etmektedir. Siz değerli müşterilerimiz için en yakın semtler olmak üzere İstanbul’daki bütün mahallelere teslimat yapıyoruz. Dakik ve güvenli hizmet bekleyenler, firmamızdan istedikleri gibi kaliteli bir hizmet alabilir. Zaten yıllardır bu alanda hizmet sağlayan firmamız, tercihlerde ilk sıralarda yer alır. Öncü firmalar arasında bulunur.

Sevdiğinize doğum günü sürprizi yapmak isterseniz, davetiyelerinizi firmamız aracılığıyla dağıtmayı düşünürseniz, işletmenizin evraklarını kuryelerimiz aracılığıyla teslim etmeyi düşünürseniz bizi aramanız yeterli. Çağrı merkezimizdeki personelimiz, sizi en iyi hizmet seçeneklerine yönlendirir.

Rasimpaşa kurye uygulamamız ile Kadıköy başta olmak üzere bütün semtlere hizmet taşıyoruz. Bütün semtlerden de teslimatları Rasimpaşa’ya ulaştırıyoruz. Hizmetlerimizin avantajlı yanları yaşayan müşterilerimiz memnuniyetleri sebebiyle sıklıkla kuryelerimizden istifade eder.

  • Kuryelerimiz dakiktir.
  • Teslimat istenen zamanda gerçekleşir.
  • Bütün teslimat süreci ekibimiz tarafından planlanır.
  • Güvenilir bir sistem vardır.
  • Bütün personelimiz alanıyla ilgili tecrübeye sahiptir.

Hizmetlerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz çağrı merkezimizdeki personelimiz ilgilenebileceği gibi, web sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Rasimpaşa Kurye Hizmeti

Rasimpaşa kurye ekibimiz, titizlikle çalışarak profesyonel bir taşımacılık hizmeti verir. Bu sebeple de müşterilerimizin tercih ettiği hız seçeneklerinde, hizmet saatlerinde herhangi bir aksaklık yaşanmaz. Dakiklik ve güvenlik hizmetimizde önem verdiğimiz ilk sıralardaki unsurlardır. Zaten semtimiz yoğun bir trafiğe sahip olduğu için ayrıca özen göstermek gerekir. Hem kurye hizmetlerine olan ilgi fazla hem de trafik yoğun olunca daha titiz bir çalışma sürdürmek şart olur. Personelimiz de bu titizliği göstererek ortaya kaliteli hizmetler çıkarır.

Hira Kurye olarak bütün teslimatı en ince ayrıntısına kadar planlayıp programlıyoruz. Ulaşımda herhangi bir aksaklığa izin vermiyoruz. Personelimiz bütün müşterilerimizin taleplerini yerine getirmek için çalışıyor. Semt sakinlerimiz ve işverenlerimizin gönderileri içerik olarak farklı olsa da bizim sunduğumuz hizmet kalitesi her zaman aynıdır. Değişken olan fiyatlardır. Onu da en uygun, ekonomik koşullarda yapmaya gayret ediyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp