İçeriğe geç

Fenerbahçe Kurye

Fenerbahçe Kurye
Fenerbahçe Kurye

Firmamız, sektörün en iyi hizmet veren firmalarından biridir. Hira Kurye olarak çıktığımız bu yolda İstanbul’un her semtine, her mahallesine hizmet götürüyoruz. Kurye hizmetinin en fazla kullanılan semtlerden biri Fenerbahçe’dir. Kadıköy ilçesinde yer alan bu semtte ikamet eden ve işveren olarak bulunan müşterilerimiz Fenerbahçe kurye ile teslimat yaparlar.

Müşterilerimizin sunduğumuz hizmetlerden memnun kalması bizim birincil önceliğimizdir. Hizmetimize şekil veren de müşterilerimizin fikirleri ve ihtiyaçlarıdır. Her müşterimizin ihtiyaç duyduğu hizmet ayrıcalığı farklıdır. Sunduğumuz farklı seçeneklerle müşterilerimize kolaylık sağlıyoruz.

Fenerbahçe kurye olarak 7/24 hizmet veriyoruz. Çalışma saatlerimizin esnekliği acil durumlarda çok yardımcı oluyor. Vip Kurye hizmetimiz sayesinde en geç 1 saatte teslimatı gerçekleştiriyoruz. Trafik ne kadar yoğun olursa olsun kuryelerimiz motosikleti kullanırken çok hızlı ve dikkatli davranır.

Kuryelerimiz firmamızın görünür yüzü olsa da bütün çalışma arkadaşlarımız dikkatli ve özenli çalışır. Birbirlerine gösterdikleri müsamaha ve her birinin kendi alanındaki iş disiplini ve dayanışma, hizmetin başarılı şekilde devam etmesini sağlar.

Fenerbahçe Kurye Hizmeti

Hizmeti en iyi şekilde sunmaya çalışan Fenerbahçe kurye ekibimiz, hıza önem verdiği kadar gönderilerin güvenli bir şekilde ulaştırılmasını da gaye edinir. Kuryemiz paketin güvenliğinden sorumlu, asıl kişidir. Kuryemizin bireysel olarak sağladığı dikkat ve özen aynı şekilde gizlilik unsuru için de geçerlidir.

Firmamız güvenli araçlarla, gönderinin en iyi şekilde muhafaza edilmesini sağlar. Düzenli bakım sağlanan araçlar, uzun süre arıza vermeden hizmet vermeye devam edebilir. Yoğun trafikte yol alırken gösterdikleri performans en üst seviyededir.

Bütün müşterilerimizin hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanması sadece gösterdiğimiz hizmet ögeleriyle ilgili değildir. Aynı zamanda maliyet de hizmet talebini etkiler. Firma olarak en uygun hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Ekonomik koşulları değerlendirerek uygun fiyatlarla hizmeti hedefliyoruz. Müşterilerimiz de gönderi niteliğine göre farklı fiyatlar ödeyebiliyorlar.

  • Gönderi mesafesi
  • Gönderi boyutu
  • Gönderi hızı
  • Gönderi saati

Bu ögeler fiyatlar üzerinde etkili oluyor. Hatta hesaplamalara dâhil ediliyor.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara