İçeriğe geç

Tekstilkent Kurye

Tekstilkent Kurye
Tekstilkent Kurye

Geçmişten günümüze bakınca kurye hizmeti kişisel bir hizmet biçimine dönüştü. Kuryeler paketlerinizi bir yerden başka bir yere götürmenin güvenli ve garantili bir yoludur. Firmamız Hira Kurye de bu alanda yıllardır çalışmalarını sürdürerek hizmet ağını genişletmektedir. Bütün İstanbul’a ve şehirlerarasına kurye hizmeti veren firmamız, aralıksız çalışır. Hem hafta içi hem de hafta sonu gece veya gündüz fark etmeksizin 24 saat boyunca çağrı merkezimize ulaşabilir, personelimizden hizmet talep edebilirsiniz.

Kurye hizmeti bireyseldir. Aynı zamanda gittikçe ihtiyaç duyulan bir sektör haline gelmesinde pek çok iş kolunun paket teslimatında müşterilerine en hızlı ve güvenli şekilde ulaşma ihtiyacı gelmektedir. Bu durum Esenler’e bağlı Tekstilkent’te de görülmektedir. Firmamız da bu ihtiyacı karşılamak adına Tekstilkent Kurye olarak o bölgede hizmetlerini sürdürmektedir.

İstanbul’un trafiği hemen hemen her semtte sıkışıktır. O sebeple iş kollarının paketlerini, numunelerini veya evraklarını bir semtten başka bir semte en kısa sürede ulaştırması kolay olmamaktadır. Bu sebeple firmamızdan destek alan işletmeler yapılan teslimattan memnun kalır ve kendi iş yoğunluklarını hafifletmenin rahatlığıyla başka işlere odaklanabilirler.

Tekstilkent kurye hizmeti veren firmamız, profesyonel olarak çalışmalarına devam eder. Başarı odaklı ve kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen çalışanlarımız her zaman daha iyiyi ortaya koyma çabasındadır. Müşterilerimizle yakından ilgilenerek sahadaki talepleri ve ihtiyaçları gözlemler. Bu gözlemler doğrultusunda da hizmet paketleri sunar:

  • Şehir içi kurye
  • Otogar kargo
  • Uçak kargo.

Tekstilkent kurye olarak gönderilerinizi adresten alıyor ve istediğiniz adrese en süratli şekilde bırakıyoruz. Şayet şehir içinde bir teslimat istiyorsanız moto kuryelerimiz en hızlı şekilde adresinize gelip paketinizi alıyor ve söylediğiniz güzergâha doğru yola çıkıyor. Yola çıkmadan önce en hızlı şekilde takip edeceği yolun rotasını oluşturuyor ve güvenli bir biçimde paketinizi belirttiğiniz adrese ve kişiye teslim ediyor.

Şayet gönderiniz şehir dışına ise bu noktada da iki yöntem uyguluyoruz. İster otogar kargomuzu kullanın ister uçak kargomuzu gönderinizi istediğiniz şekilde, en güvenli tarzda adresine ulaştırıyoruz. Şayet şehir dışına teslimatta otogar hizmetimizi tercih ediyorsanız kuryemiz adresine gelip paketinizi alır ve gideceği şehrin otobüsüne teslim eder. Yine ayrıca varışta da kurye hizmetinin devam etmesini isterseniz kuryemiz paketi gardan alır, o şehirdeki adrese teslim eder.

Uçak kargo için de gelip adresinizden paketinizi alır, istediğiniz şehrin uçak kargo hizmetinden istifade edersiniz.

Tekstilkent Kurye Hizmeti

Senelerdir sektörün içinde bulunan firmamız tecrübesini bulunduğu her semtteki hizmete yansıtır. Tekstilkent kurye hizmeti verirken de geniş araç filosuyla çalışmanın rahatlığı içindedir. Son model araçlarla, en iyi donanımla hizmet sağlayan kuryelerimiz, bu konuda çalışma yürüten kişiler arasından özenli bir şekilde seçilmiştir.

Personelimiz güler yüzlü olduğu kadar dikkatli ve alanında profesyonel çalışmalar yürüten kişiler arasından tercih edilmektedir. Hem şehir içine hem de şehir dışına gönderi yapan firmamız, paketinizin durumuna göre aracını belirler. Motosikletin boyutunu ve ağırlığını aşan durumlarda arabalı kuryemiz yardımcı olarak en iyi ve en güvenli taşımacılığı gerçekleştirmiş olur.

Tekstilkent kurye olarak başta güvenlik olmak üzere hıza ve hizmet anlayışı olarak da insana değer veriyoruz. Bütün gayemiz, hizmetimizi en iyi ve en kaliteli şekilde gerçekleştirmektir. Bunun için de hem kurum içi hem de müşterilerimize gösterdiğimiz özen işimize yansımaktadır. Sorunsuz gerçekleştirdiğimiz teslimatlar, müşterilerimizin memnuniyetiyle sonuçlanır.

Tekstilkent kurye olarak verdiğimiz hizmete dikkat ediyor, müşterilerimizin ihtiyacına göre hizmet anlayışımızı her gün bir ileriye taşıyoruz. Bu yenilikçi bakışımız hizmetimizi daha da geliştiriyor ve genişletiyor.

Şehir içi ve şehir dışına taşıdığımız her bir paket, bir müşterimizin sevinci olarak bize geri dönüyor. Fiyat listesini belirlerken de bazı faktörlere dikkat ediyoruz:

  • Mesafe
  • Hız
  • Boyut
  • Çalışma saati.

İki adres arasındaki mesafe arttıkça gönderinin ücreti doğrudan etkilenmektedir. Müşterimizin adresi ile alıcısının arasındaki km hesabı fiyatın ortaya çıkmasında en belirleyici faktördür. Paketin teslim alınacağı ve teslim edileceği saat dilimi de önemlidir. Mesai saatleri ve dışında oluşu verdiğimiz hizmete bağlı olarak etken faktörlerden biridir. Seçtiğiniz hız da önemlidir. En acil teslimat en kısa sürede gerçekleşeceği için bedeli de farklı olmaktadır. Bütün unsurlara dikkat ederek müşterilerimizin memnuniyetini baz aldığımız için en uygun fiyatı vermeye gayret ediyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp