İçeriğe geç

Kozyatağı Kurye

Kozyatağı Kurye
Kozyatağı Kurye

Kozyatağı, lüks yaşam alanları ile tanınan bir semt olma özelliği taşımaktadır. Kozyatağı’nda yaşamanın ya da iş yapmanın en bilinen avantajlarından biri ise merkezi konumu sayesinde hem Anadolu hem de Avrupa Yakası’na kolay ulaşım sağlanmasıdır. Bu özelliği semti, hem e-ticaret ya da diğer platformlarda iş yapan firmaların merkezleri için tercih etmelerini hem de semt sakini sayısının yüksek olmasını sağlamaktadır.

Uzak mesafeli iletişimin en eski ve en bilinen şekli olan geleneksel posta / kargo işlemleri, yerini, modern hayatın hızına uygun şekilde evrimleşerek, kısa sürede tamamlanan hızlı kurye hizmetlerine bırakmıştır. Bu gelişme sayesinde, aynı şehir içinde dahi 2 – 3 günde tamamlanan kargo hizmetleri artık birkaç saat hatta dakikalar içerisinde tamamlanır hale gelmiştir.

Kozyatağı kurye, bu yeni taşımacılık yönteminin, İstanbul’da en bilinen ve en çok tercih edilen temsilcilerinden biri olarak tanınmakta, müşterilerinin kişisel ve kurumsal bazda tüm ihtiyaçlarını en iyi şekilde giderebilmek adına, üstün kalitede, hızlı hizmetler sunmaktadır.

Firmamız, Hira Kurye tarafından verilen hizmetlerde, önceliğimiz, müşterilerimizin ne tür kurye ihtiyaçları olursa olsun hızlı bir şekilde çözüme kavuşmalarını sağlamaktır. Kozyatağı kurye hizmetlerimiz, bu önceliğimizi müşterilerimize net bir şekilde yansıtabildiğimiz, günün her saati güvenle tercih edebileceğiniz, hızlı çözümler sunmaktadır.

Hızlı bir hayatın içerisinde, hızlı ve güvenli çözümler elde edebilmeniz için çalışan bizler, ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edebileceğiniz;

 • Kozyatağı kurye,
 • Arabalı kurye,
 • Otobüs kargo ve
 • Uçak kargo hizmetlerini size sunuyor, tüm Türkiye’ye en fazla 24 saat içerisinde tamamlanma garantisi ile taşımacılık yapıyoruz.

Tüm hizmetlerimizin taleplerinizi en iyi şekilde karşılamasına azami özen gösteriyor, her daim güvenebileceğiniz eşsiz bir kalite ile hizmet veriyoruz. Dilerseniz aynı gün, dilerseniz birkaç saat içerisinde tamamlanan kurye hizmetlerimiz sayesinde, işinizde başarı, özel hayatınızda zaman kazanmanızı sağlıyor, ekonomik fiyatlarımız ile de her anlamda karlı çıkmanızı sağlıyoruz.

Hızlı ve güvenilir kurye çözümleri için bizleri, yılın her günü, günün her saati, güvenle tercih edebilir, sunduğumuz yenilikçi hizmetlerden kolayca yararlanabilirsiniz.

Kozyatağı Kurye Hizmeti

Firmamız, müşteri memnuniyeti sağlamanın işi için öneminin farkında, her zaman en iyi hizmeti verme hedefi ile hareket eden bir yapıya sahip çalışanlarla, iş hayatına devam etmektedir. Memnuniyet oluşturmanın temel gereksinimleri arasında gördüğümüz, kaliteli ve saygılı bir iletişim ve güvenli taşımacılık ilkeleri ile hareket eden bizler, müşterilerimizin her zaman en iyi hizmeti almasını sağlamaya çalışmaktayız.

Hızlı kurye hizmetlerimizin temelini oluşturan Kozyatağı kurye hizmetlerimiz aracılığıyla;

 • Resmi yazışmalar, evraklar ya da kimlik, ehliyet gibi değerli kağıtlar,
 • Boyutu itibari ile motosikletler taşınmasında sorun olmayan tüm elektronik eşyalar,
 • Kültür ve sanat ürünleri,
 • Hediyelikler, çiçekler hatta meyve ve çikolata buketleri,
 • Kıyafet, tekstil, konfeksiyon ürünleri ya da
 • Basılı medya ürünlerinin taşımasını talep edebilir, talebinizin kaliteli ve saygılı bir iletişim içerisinde en iyi şekilde karşılandığını deneyimleyebilirsiniz.

Kozyatağı kurye sayesinde, herhangi bir gecikme, bekleme, iade ya da hasar gibi olumsuz durumlarla karşılaşmadan, her zaman kaliteli her zaman seviyeli ve her zaman güvenilir çözümler elde edebilirsiniz.

Firma olarak, tüm müşterilerimizin farklı talep ve ihtiyaçları olduğu bilincinde hareket ediyor, tüm talep ve ihtiyaçlarınızın eksiksiz tamamlanması adına farklı hizmet seçenekleri sunmaya özen gösteriyoruz. Kişiye ve duruma özel, uygun fiyatlı çözümlerimizle tam olarak aradığınız hizmeti elde etmeniz için çalışıyoruz.

İçeriği, hızı ve fiyatı bakımından farklı özelliklere sahip Kozyatağı kurye hizmetlerimiz;

 • Normal kurye: ekonomik bir çözüm arayanlara, 40 dakika içerisinde paketinizin teslim alındığı, 09:00 – 17:00 arası saatlerde 210 ila 240 dakika arasında tamamlanan kurye hizmetimiz,
 • Express kurye: hem hızlı hem de ekonomik çözümler için tercih edebileceğiniz, 21:00’a kadar 90 ila 120 dakikada tamamlanan kurye hizmetimiz ve
 • Vip kurye: acil teslimat taleplerinizde güvenebileceğiniz, 20 dakika içerisinde gönderinizin sizden teslim alındığı, günün her saati en fazla 45 ila 60 dakika arasında tamamlanan sadece size özel kurye hizmetimiz olarak ayrılmaktadır.

Sizler de ekonomik, hızlı, güvenilir ve kaliteli bir kurye hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız, Hira Kurye yanınızda olacaktır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp