İçeriğe geç

İzmir Uçak Kargo

İzmir Uçak Kargo
İzmir Uçak Kargo

Havayolu ile kargo hizmetlerinin gelişmesiyle beraber şehirlerarası kargo gönderen müşteri sayımız da arttı. İzmir de havayolu ile kargo gönderilen şehirlerin başında gelir. Talebe göre İzmir uçak kargo uygulamamızı devreye soktuk. Farklı illere sunduğumuz uçak kargo hizmetlerimizi genişleterek çalışmalarımıza devam ediyoruz.

7/24 bize ulaşabilir. Kesintisiz sunduğumuz hizmetten yararlanabilirsiniz. Havayolu ile şehirlerarası gönderileri ulaştırmanın pek çok avantajı vardır:

  • Gönderiler aynı gün içinde ulaşabilir.
  • En hızlı şehirlerarası ulaşım yöntemidir.
  • En güvenilir yöntemlerden biridir.

İzmir uçak kargo ile istediğiniz bir şehre kargonuzu yollayabilirsiniz. Yaşadığınız bir şehirden İzmir’e de kolaylıkla paketinizi ulaştırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken müşteri hizmetlerimizi aramak ve bizden hizmet talep etmektir. Ekibimiz en kısa sürede size dönerek hizmeti başlatır. Hizmet kapsamımıza kapıdan kapıya, kapıdan havalimanına, havalimanından kapıya üç tür bulunur.

Gece bile hizmete devam ettiğimiz için kargolarınızı aynı gün içinde teslim edip alabilirsiniz. Kuryelerimiz en uygun rotasyonu ayarlar ve uçak saati için yapılan planlamaya göre ilgili personele teslimatı gerçekleştirir. Havayolu ile kargo yollamanın prosedürleri ince detayları içerir. Bu yüzden alanında uzman kadromuz hiçbir aksaklığa sebep vermemek için özenle çalışır.

İzmir Uçak Kargo Hizmeti

İzmir uçak kargo uygulamamızı takip eden personelimiz, titizlikle çalışmalarını yürütür. Zaten çalıştığımız havayolunun güvenlik sistemi uluslararası standartlardadır. Herhangi bir çalınma, yıpranma, kaybolma söz konusu olmaz. Havalimanı tarafından takip edilen yöntemler paketlerinize en uygun etiketleme yapılır. Hassas içeriklerin ambalajına dikkat edilir ve hasara uğramaması için doğru bir yerleştirme yapılır.

Havalimanından şehir dışına kargo yollamak istediğinizde diğer yöntemlere göre daha pahalı olabilir. Fakat acil durumlarda özellikle şirketler arası sözleşmeler, yazışmalar, davetiyeler söz konusu olduğunda en fazla tercih edilen yöntemler arasındadır.

Özellikle pahalı, değerli, hassas ve bozulacak ürünlerin paketlenip kargo ile yollaması uçak yoluyla tercih edilir. Bu hem zaman tasarrufu sağlar hem de güvenlik için birebirdir. Alınan hizmete karşı da fiyatlar belirlenir. Bu taşıma yönteminde de dikkat edilen belli kriterler vardır:

  • Mesafe
  • Yükün boyutu, ağırlığı
  • Süresi.
motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara