İçeriğe geç

Sirkeci Kurye

Sirkeci Kurye
Sirkeci Kurye

Sirkeci kurye işletmesi olarak her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması konusunu hedeflerimiz arasında ilk sırada bulundurmaktayız. Bu hedefimizin yerine getirilmesi adına her türlü özelliği bünyemizde bulundurmakta ve kaliteli olarak sunulmasını sağlamaktayız. Pek çok ödeme seçeneği, teslimat seçeneği, indirim kodları, kampanyalar, yüksek model motorlar, deneyimli ve tecrübeli kurye elemanları, teknolojik sistemler, kaliteli paketlemeler gibi pek çok özellik müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak amacı ile bünyemizde bulunmaktadır. Tüm bu özelliklerin düzenli ve kaliteli olarak geliştirilmeleri amacı ile pek çok çalışma yapmaktayız.

Sirkeci kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin her aşamasında deneyimli ve tecrübeli kurye elemanları çalıştırmakta ve bu sayede en ufak bir sorunun dahi yaşanmamasını sağlamaktayız. Kurye elemanlarımızın sunduğumuz hizmetler özelinde bilgili kişiler olması yaşanacak sorunların önüne geçilmesini sağlamaktadır. Kurye personellerimizin yanı sıra kullandığımız yüksek modelli motorlar ve teknolojik sistemlerde sorunsuz hizmet sunma konusunda çok önemli bir noktada kendilerine yer bulmaktadırlar. Teknolojik sistemlerimiz sunulan hizmetlerin hızlı ve güvenli olarak sunulmalarını sağlamaktadır. Kullandığımız motorlarımızın ürün taşıma kısımlarının da özel olarak yapılandırılması sayesinde ürünlerin hasar almadan sizlere ulaştırılmasını sağlamaktadır. Tüm bu özellikler sunulan kurye hizmetleri bünyesinde en ufak bir sorunun dahi yaşanmamasını sağlamaktadır.

Sirkeci Kurye Hizmeti

İşletme olarak ortaya koyduğumuz önemli hizmetler arasında yemek hizmetleri de bulunmakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazacağımız şekilde kaliteli olarak sunulmaktadır. Yemek hizmetlerinin hızlı ve güvenli olarak sunulması en önemli konular arasında yer almakta ve bizlerde her zaman bu konulara fazlası ile dikkat etmekteyiz. Kaliteli yemek hizmetleri için bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Sirkeci kurye işletmesi olarak müşterilerimizin maddi durumlarına göre kullanabilmeleri amacı ile kapıda ödeme yöntemini bünyemizde bulundurmaktayız. Kapıda ödeme yöntemi esnasında her zaman kaliteli post cihazları kullanmakta ve bu sayede kartlarınız ile yapacağınız ödemelerin sorunsuz olarak gerçekleşmesini sağlamaktayız. Ayrıca kapıda ödeme yöntemi sayesinde siz değerli müşterilerimizin nakit olarak ödeme yapabilmenizi de sağlamaktayız.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp