İçeriğe geç

Baltalimanı Kurye

Baltalimanı Kurye
Baltalimanı Kurye

Kargo sektöründe, gelişmiş teknolojik altyapı ve kaliteli çalışmalarımız ile önde gelen firmalar arasında yer almaktayız. Onlarca farklı seçeneğe sahip kargo faaliyetlerimiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmeti talep edebilirsiniz. Teslimat sürecindeki tüm amacımız, kusursuz bir şekilde tamamlayarak müşteri memnuniyeti elde etmektir.

Kargo araçları, farklı boyut ve özellikteki paketlerin ihtiyaçlarına hitap edebilmek adına, tip ve büyüklük olarak değişiklik göstermektedir. Örneğin, bir paketi otogara ulaştırıp otobüse teslim etmek istiyorsanız otogar kargo ya da başka bir şehre aynı gün paket göndermek istiyorsanız uçak kargo tamda size göre. Kargo çeşitlerimiz yalnızca bunlarla sınırlı değildir. Baltalimanı kurye tarafından aklınıza gelebilecek her türlü imkân, müşterilerimize sunulmaktadır.

Büyük şehirlerde çoğunlukla farklı noktalar arasında ulaşım sağlamak, zordur. Ancak bu durum İstanbul’da çok daha zor ve maliyetli olmaktadır. Bu nedenle paketlerinizi ya da çeşitli ürünleri başka noktalara ulaştırmanız gerektiğindekurye hizmetlerimizden yararlanarak, kendinize uygun hizmet türünü seçebilirsiniz.

İstanbul’da birbirine en uzak adresler arasındaki teslimatlar bile aynı gün içerisinde teslim edilmektedir. Yoğun bir çaba göstermenize gerek kalmadan, paketi bizlere teslim etmeniz yeterli olacaktır. Kargo sürecini, güncel model motorlar kullanarak gerçekleştirmekteyiz. Donanımlı araçlarımız sayesinde, teslimatlar konforlu bir şekilde alıcı adrese ulaştırılmaktadır.

Baltalimanı Kurye Hizmeti

Sürücülerimizin tamamı profesyonel ve eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Bu sebeple, trafik için risk oluşturmadan hız kurallarına uygun bir şekilde hareket edilmektedir. Sizlerde tereddüt etmeden Baltalimanı kurye hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimiz, alanında uzman kişilerdir. Dilediğiniz kurye hizmeti hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Kargo sürecini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmek adına tüm ekiplerimiz koordineli bir şekilde çalışmaktadır.

Gönderi sahipleri tarafından en çok merak edilen hususlardan bir tanesi de, Baltalimanı kurye ücretleridir. Ancak bu noktada net bir ücret söylemek doğruyu yansıtmamaktadır. Çünkü her kargonun farklı özellikleri bulunmaktadır. Ücret hesaplamaları yapılırken dikkate alınan ana unsurlar şu şekildedir:

  • Paketin ağırlığı
  • Alıcı adresin uzaklığı
  • Talep edilen araç tipi
  • Acil teslimat
  • Ek hizmetler…
motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp