İçeriğe geç

Caferağa Kurye

Caferağa Kurye
Caferağa Kurye

Günümüzün en hızlı teslimat seçenekleri arasında bulunan motorlu kurye taşımacılığı son yıllarda özellikle iş insanları arasında önemli evrak ve belgelerin teslimatında sıklıkla tercih edilmektedir. Bir yerden başka bir yere kısa süreler içerisinde teslim edilmesi gereken paketlerin taşımacılığında Caferağa kurye olarak yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktayız.

Firmamızı tercih eden siz değerli müşterilerimize daima memnun kalacağınız bir kalitede hizmet vermek adına çalışmalarımızı daima büyük bir titizlikle yürütmekteyiz. Alanında tecrübeli çalışanlarımız ile profesyonel bir kalitede iş hizmeti sunmakta olan firmamız ihtiyaç duyduğunuz her an yardımcınız olmak adına çalışmalarını haftanın her günü ve her saati sürdürmektedir.

Caferağa kurye çalışanlarımızın her birisi de gerekli sürücü belgelerine sahiptir. Hizmet vermiş olduğumuz güzergahlar içerisinde yeterli konum bilgisine sahip olan kuryelerimiz sayesinde paketleriniz dilediğiniz adreslere güvenli ve tam zamanlı olarak teslim edilmektedir.

Caferağa Kurye Hizmeti

Firmamız daima müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Bu sebeple firmamız tarafından sunulan hizmetlerimiz daima müşteri odaklı bir şekilde geliştirilmektedir. Caferağa kurye olarak müşterilerimize kapsamlı bir kurye hizmeti sunmak adına birçok ürünün taşımacılığını yapmaktayız.

Firmamız tarafından taşımacılığı yapılan ürünlerin birçoğu şu şekildedir:

● Hediyelik eşyalar

● Yemek

● Çiçek buketi

● Evrak

● Belge

● Pasaport

● Kimlik kartı

● Fatura

● Yedek parça

● Telefon, laptop ve tablet gibi küçük ve orta boy elektronik cihazlar

● E-ticaret ürünleri

Daha birçok ürünün taşımacılığını da güvenli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren firmamız, teslimat esnasında paketlerinizi güvenli bir şekilde korumakta ve kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslar ile hiçbir şekilde paylaşmamaktadır.

Firmamız olarak paket teslimatlarımızın her bir aşamasında olduğu gibi ücretlendirme konusunda da müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Firmamız tarafından hizmetinize sunulan fiyat seçeneklerimiz teslim edilecek olan paketinizin boyutuna ve ağırlığına göre hazırlanmaktadır.

Bu aşamada müşterilerimize daima bütçe dostu fiyat seçeneklerimiz ile hizmet vermekte olup daima kaliteli ve profesyonel bir teslimat hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara