İçeriğe geç

Gayrettepe Kurye

Gayrettepe Kurye
Gayrettepe Kurye

Güvenilir ve hızlı bir kurye firması ile çalışmak isteyenler için deneyimli kadromuz ve makul fiyatlarımızla hizmet veriyoruz. Gayrettepe kurye olarak müşterilerimizin arzularını yerine getirerek güvenilir bir kurye hizmetinden beklenilen dakikliği gösteriyoruz. Semten semte bir teslimatın yapılmasının zaman aldığı İstanbul gibi bir metropolde hızlı ulaşım yaparak müşterilerimizin işini kolaylaştırıyoruz.

Verdiğimiz kurye hizmetinin pek çok avantajını yaşayan müşterilerimiz, zamandan tasarruf eder. Deneyimli kadromuzla iletişim kurarak paketlemeden teslimata bütün aşamaların özenle gerçekleştiğinden emin olabilirsiniz. Müşterilerimiz bizden aldığı hizmetlerden memnun kalır ve bizimle çalışmaya devam eder.

Gayrettepe kurye olarak gerek küçük paketlerinizi gerekse büyük paketlerinizi taşıyabilecek kapasitede aracımız vardır. Motosikletlerin kapasitesi dışında olan büyük ölçüdeki gönderiler için araçlarımızla yardımcı oluyoruz. İster motosikletlerimizle ister araçlarımızla olsun yaptığımız her teslimatı sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Hem güvenilir hem de deneyimli kuryelerimiz, gönderileri en hızlı rotasyonu sağlayabilecek yol bilgisine sahiptir. Ayrıca kuryelerimiz trafikte kurallara uyarak hızı sağlayabilecek kabiliyettedir. Böylece hedef rotaya geleneksel metotlara göre daha hızlı şekilde ulaşır.

Gayrettepe Kurye Hizmeti

Kurye ekiplerimiz, 24 saat hizmet verir. Acil durumlarda destek alabileceğiniz, güvenli bir kurye firmasıyla çalışmak sizi rahatlatacaktır. Özellikle işletmeler, sözleşmelerini ve evraklarını güvenilir bir kurye ile taşıtmak ister. Firmamız hizmet vermeye başladığı ilk günden bu yana, güvenilir olmaya ve gizliliğe ayrıca özen gösterir.

İstanbul’un her semtine bu özenli taşımacılığı gerçekleştiren ekibimiz, Gayrettepe’deki müşterilerinin paketlerini en yakın mahalleden en uzağa istenilen hızda ve saatte ulaştırır. Vip Gayrettepe kuryemiz, 60 dakika içinde en hızlı teslimatı gerçekleştirir. Hem ekonomik hem de gün içinde bir teslimat gerçekleştirmek isteyen müşterilerimiz için de Normal Gayrettepe kuryemiz, hizmet verir.

Hira Kurye firmamızdan hangi teslimat hızında hizmet talep edilirse edilsin, ekonomik fiyatlarla en uygun ulaşım sağlanır. Firmamızın amacı hangi bölgede olursak olalım, hizmet kalitesini öncelikli tutmaktır. Müşterilerimizin talep ettiği hizmet unsurlarına göre belirlenen ücretlerimizde, makul fiyatlar talep ediyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp