İçeriğe geç

İçmeler Kurye

İçmeler Kurye
İçmeler Kurye

İçmeler kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize uzun yıllardan bu yana hizmet vermekteyiz. Uzun yıllar boyunca hizmet veriyor olmanın yardımı ile büyük bir tecrübe edinmekteyiz. Bu tecrübe ışığında müşterilerimizin nasıl bir kurye hizmeti istediğini çok iyi bilmekte ve o isteklere göre bünyemizde bulunan özelliklerimizi geliştirmekteyiz. Öncelikle kullandığımız teknolojik sistemler sayesinde vermiş olduğunuz siparişleriniz anlık olarak ekranlarımıza düşmekte ve vakit kaybetmeden haberdar olmaktayız. Anlık olarak haberdar olduğumuz siparişleriniz hazırlandığı zaman kurye elemanlarımız tarafından teslim alınmaktadır. Kurye elemanlarımız tarafından ürünleriniz teker teker kontrol edilmek suretiyle eksiksiz ve hatasız olduğu kesinleştirilmektedir. Bu işlemin ardından kurye elemanlarımızın ürün bilgileri ışığında siparişleriniz özen ve dikkatli bir şekilde motorlarımıza yerleştirilmektedir.

Korumalı bir yapıya sahip olan motorlarımızın ürün taşıma hazneleri sayesinde dış etkenler tarafından gelebilecek her türlü darbelere karşı siparişleriniz koruma altında tutulmaktadır. Kurye elemanlarımızın motor kullanım tecrübeleri sayesinde her türlü trafik yoğunluğundan kurtulmak suretiyle hızlı bir şekilde siparişleriniz adreslerinize getirilmektedir. Sipariş verirken seçmiş olduğunuz ödeme ve teslimat yöntemleri ışığında ürünleriniz sizlere teslim edilmektedir. Bu teslimat işlemi sonrasında siz müşterilerimizden aldığınız hizmet özelinde internet sitemize girmek suretiyle puanlama ve yorum yapmanız istenilmektedir. Bu puanlama ve yorumlar sayesinde işletme olarak sunduğumuz hizmetin eksik yanlarını öğrenek bu eksiklikleri gidermek için çalışmaktayız. İçmeler kurye işletmesi olarak sizlere sunduğumuz hizmetin bu özelliklerinin ortak amacı siz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktadır.

İçmeler kurye işletmesi olarak günümüzde kurye hizmetine karşı talebin arttığını bu talep artışına bağlı olarak fiyatlarında aynı oranda arttığını ve bu fiyat artışlarından siz müşterilerimizin rahatsız olduğunuzu görmekteyiz. İşletme olarak bu rahatsızlıkları gidermek için her zaman en uygun fiyatları sunmaktayız. Bu uygun fiyatları sunarken bünyemizde bulunan muhasebe elemanlarımızın yaptıkları araştırma, hesaplama ve çalışmalardan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Ayrıca işletme olarak düzenli aralıklar ile kampanyalar düzenlemekteyiz. Bu kampanyalar sayesinde müşterilerimizin çok daha uygun fiyatlara istedikleri ürünlerini almalarını hedeflemekteyiz. İçmeler kurye işletmesi olarak günümüz ekonomik şartlarında siz müşterilerimizi biraz olsun maddi olarak rahatlatmak amacı ile bu uygun fiyatları sizlere sunmaktayız.

İçmeler Kurye Hizmeti

İçmeler kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin en önemli gereksinimlerinden birisinin güvenilir olması gerektiğini çok iyi bilmekteyiz. Bu sebepten dolayı sunduğumuz hizmetin her alanında çalışmalar yapmakta ve hizmetin güvenilir bir şekilde yerine getirilmesini sağlamaktayız. Öncelikle kurye elemanlarımıza verdiğimiz ürün bilgileri eğitimleri ışığında kurye elemanlarımızın ürünlerinizi motorlara yerleştirirken bilinçli bir şekilde yerleştirilmelerini sağlamaktayız. Kırılacak eşyalarınız sabitlenmek suretiyle yerleştirilirken hassas, ezilecek olan ürünleriniz ise ürün taşıma haznelerinin en üst kısımlarına yerleştirilmektedir. Ayrıca motorlarımızın bu ürün taşıma haznelerinin iç yapıları yumuşak zeminler ve köpükler ile kaplanmakta, dış yapıları ise sert plastiklerden oluşmaktadır.

Bu özellikler sayesinde dış etkenlerden gelebilecek her türlü darbelere karşı ürünleriniz son derece koruma altına alınmakta ve hasar almadan sizlere teslim edilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca motorlarımızda bulunan araç takip sistemleri sayesinde siparişlerinizin anlık olarak nerede olduğunu takip edebilirsiniz. İşletme olarak verdiğiniz tüm siparişleri sigorta altına almakta ve oluşabilecek en ufak sorunlarda dahi zararlarınız işletmemiz tarafından karşılanmaktadır.

İçmeler kurye işletmesi olarak sizlere müşteri memnuniyetini her zaman öncelik alan bir hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini sağladığımız özelliklerimizden bir tanesi de teslimat seçeneklerimizdir. Temassız teslimat, zili çalmadan teslimat ve normal teslimat olmak üzere toplam üç adet teslimat seçeneğimiz bulunmaktadır. Müşterilerimiz kendi uygunluk durumlarına göre sipariş verirken bu teslimat yöntemlerinden kendilerine en uygun olanı seçme imkanına sahiptirler. Temassız teslimat yöntemini seçtiğiniz zaman adreslerinize kuryelerimiz tarafından getirilen ürünleriniz kapılarınıza asılmakta ve daha sonra sizleri arayarak teslimatın gerçekleştiğini haber vermekteyiz.

Bu yöntem müşterilerimiz tarafından en sık tercih edilen yöntemdir. Zili çalmadan teslimat yönteminde ise yine kurye elemanlarımız tarafından siparişleriniz adreslerinize getirilmektedir. Adreslerinize gelen kurye elemanlarımız kesinlikle zili çalmadan sizlere telefon ile haber vermekte ve teslimat aşamasına yerine getirmektedir. Bu sayede evde uyuyan çocuğunuz veya sevdikleriniz var ise onları rahatsız etmeden siparişlerinizi alabilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp