İçeriğe geç

Dudullu Kurye

Dudullu Kurye
Dudullu Kurye

Kurye; isteğe göre paket, belge ya da herhangi bir eşyanın bir yerden başka bir yere taşınmasından sorumla olan kişidir. Kuryeler motorlu araçları kullanabilecekleri gibi bisiklet, yayan veya hava ulaşım seçeneklerini da değerlendirebilir. Kuryelerin temel özelliği hızlı, güvenilir bir şekilde gönderiyi teslim alarak yine benzer biçimde alındığı gibi teslim etmesinde gizlidir. Yaptığımız çalışmalar Dudullu kurye hizmeti adıyla İstanbul Dudullu semtinin bütün alanlarını kapsar; dolayısıyla ister semt içi ister dışından bu hizmeti talep edebilirsiniz.

Dudullu semtinde oturan kişiler için Dudullu kurye hizmeti alarak ister Dudullu içinde ister İstanbul’un muhtelif yerlerinde gönderi talep edilebilir. Benzer şekilde İstanbul’un farklı alanlarında oturan kişiler de Dudullu’ya göndermek istediği belgeleri tarafımızı ilettiğinde arzusu yerine getirilecektir.

Kurye hizmetinin sağlanmasında göndericinin hizmeti talep ederek hizmet içeriğini belirlemesi gerekir. İçerik belirlenmesi, gönderinin alınması ve son kertede teslim edilmesiyle süreç tamamlanır. Sürecin Dudullu kurye üzerinden anlatılması şu şekildedir:

 • Gönderinin Hazırlanması: Gönderinin hangi saatte hangi mevkide olduğu belirlendikten sonra tarafımızla irtibata geçilerek uygun karar verilir. Gönderiyle göre kurye seçimi yapılır.
 • Gönderinin Alınması: Önceden belirtilmiş zaman, mevki bilgileri ışığında kuryenin gönderiyi alması gerçekleşir. Gönderinin alımında gönderenin belirttiği zaman ve mekana uyması elzemdir.
 • Gönderinin Teslim Edilmesi: Gönderi, kurye tarafından talep edilen yere götürülerek kimlik doğrulamasıyla teslim edilir. Gerek duyulursa gönderici ile iletişimde kalınır.
 • İletişimin Sağlanması: İletişim, tüm sürecin bel kemiğidir. Gönderi teslim alınmasından taşınması ve teslim edilmesine kadar gönderici ile kurye arasında açık bir iletişim vardır.

Tarafımızdan verilen Dudullu kurye hizmetindeki gönderinizi anbean takip ederek durumunu sorgulayabilirsiniz. Herhangi bir aksilikte siz daha farkında varmadan tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır; zaten firma olarak her hizmetimizin ana fikrinde objektif çalışma ilkeleri yer alır.

Dudullu Kurye Hizmeti

Talep ettiğiniz Dudullu kurye fiyatlandırılması hizmet içeriğine göre değişecektir. Gönderi ücretini etkileyen faktörler şu şekilde sıralanabilir:

 • Acil Durumu: Gönderi teslimatı prosedür üzerine ilerler. Bazı durumlarda acil ihtiyaçlar doğabilir. Bu tip zamanlar için acil ihtiyaçlara karşılık verecek hizmet sunulması gerekir. Bu tip hizmetin sunulması, mevcut gönderilerin tümünde yeni ayarlamalara sebebiyet vereceğinden fiyatlandırmayı doğrudan etkiler.
 • Gönderi Türü: Gönderinin türü fiyat için belirleyicidir. Standart, kırılacak, değerli, değersiz, evrak, belge vb. gibi birçok farklı türdeki eşya onu götürecek kurye tarafından ihtimamla taşınır. Eşyanın türüne göre gösterilen ihtimam artabilir. Aynı şekilde kurye ya da taşıma aracı da farklılık kazanır.
 • Gönderi Boyutu: Gönderi boyutu, gönderinin nasıl taşınacağını belirler. Motorlu kuryelerin taşıyabileceği gönderi boyutları sınırlıdır. Gönderi boyutu büyüdükçe otomobil gibi farklı seçenekler devreye girer. Boyutun büyüklüğü, ağırlığı gönderinin fiyatında önemli bir rol oynar.
 • Teslimat Mesafesi: Teslimatın nereden nereye yapılacağı gönderi için harcanacak mesaiyi artırabilir. Aynı şekilde gönderinin talep edildiği alandaki trafik yoğunluğu da mesafeye dahildir. Trafik yoğunluğunun olduğu yerde motorlu kuryeler destek sağlar.
 • Teslimatın Saat Aralığı: Teslimatın 7/24 sürdürülmesi özellikle gece saatlerinde yapılacak teslimatlar için zorlayıcıdır. Teslimatın ivedilikle gerçekleşmesinde teslimat saat aralığı ya da belirlenen hedef saat emir yerine geçer. Bu bakımdan özellikle gece teslimatlarında ve kısa süreli acil işlerde fiyatın yükselmesi kaçınılmazdır.

 Ücretlendirme Dudullu kurye hizmetinin başarıyla gerçekleştirilmesi için sektör standartlarına uygun şekilde tertip edilir. Ürün gamı, saati ve diğer etkenleriyle tarafımızca yapılan ücretlendirmenin oldukça uygun fiyatla sunulduğundan emin olabilirsiniz.

Motorlu kuryelerimiz, yaptığımız çalışmalar ve şu ana kadar gerçekleştirdiğimiz hizmetlerle yıllardır aynı standardı koruyoruz: müşteri memnuniyeti. Standardımızı sağlarken değindiğimiz bazı konuları şu şekilde ifade edebiliriz:

 • Uzman Kuryeler: Çalıştığı bölgeye hakim, teknolojiyle yakın ve müşteri ilişkilerinde kendini geliştirmiş kişilerle çalışıyoruz.
 • Uygun Fiyatlandırma: Fiyatlandırma seçeneğimiz piyasanın uygun diliminde yer alıyor. Üstelik bunu yaparken kaliteden ödün vermiyoruz.
 • Yüksek İletişim: Gerek teslimat öncesi gerekse sonrasında aynı samimiyetle iletişim kurarak sizinle irtibat sağlıyoruz.
 • Farklı Hizmet Seçenekleri: Motorlu, araçlı ya da farklı ulaşım seçeneklerine sahip kurye taşımacılığımız mevcuttur.
 • Aralıksız Çalışma: 7/24 durmadan verdiğimiz kurye hizmetiyle gece gündüz gönderi teslimatı yapıyoruz.

Görüldüğü üzere uygun fiyatlandırmayla yüksek kaliteyi buluşturabilmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Mevcut gönderilerinizi yerine ulaştırdıktan sonra bize teşekkür edip haklı karar verdiğinizi göreceksiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara