İçeriğe geç

İmes Kurye

İmes Kurye
İmes Kurye

Özellikle çağımızda herhangi bir teknik malzeme veya ürünün belirli bir A noktasından B noktasına taşıma hizmetleri, oldukça büyük öneme sahip bir hizmet çeşidi olarak öne çıkar. Profesyonel kargo hizmetleri olarak da bilinmekte olan bu tarz hizmetler, global çapta da oldukça büyük bir bilinirliğe sahiptir. Genel anlamda nispeten çok daha küçük kargoların ve önemli evrakların taşınması hususunda oldukça etkili bir hizmet dalı olarak öne çıkan kurye hizmetleri, bu noktada oldukça popüler şekilde tercih edilmektedir.

Pek çok farklı tarz ve seçeneklerde karşımıza çıkmakta olan kurye hizmetlerinin en önemli dallarından bir tanesi de motor kurye çalışmalarıdır. Gün içerisinde herhangi bir kargo materyalinin oldukça hızlı ve etkili bir şekilde taşınmasına olanak tanımakta olan motosiklet kurye hizmetleri, uluslararası çapta olduğu gibi ülkemizde de çeşitli profesyonel markalarca hayata geçirilmektedir. Özellikle ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul ve çevresi için de bu tip kurye hizmetleri, oldukça popüler şekilde tercih edilmektedir. Özel olarak İmes kurye çalışmalarında etkin hizmet anlayışı ile öne çıkan Hira Kurye markamız da mevzu bahis firmalar arasında en çok tercih edilenler arasında kendisine yer bulmaktadır.

Günümüzde herhangi bir kargonun gün içerisinde hızlı ve etkin bir şekilde taşınmasına olanak tanıyan motor kurye çalışmaları, Hira Kurye markamız çatısı altında da hayata geçirilmektedir. Özellikle İmes kurye hizmetlerialanındaki çalışmalarına kesintisiz şekilde devam etmekte olan firmamız, kendi sektöründe engin tecrübe sahibi teknik ekip personeline de marka bünyesinde yer vermektedir. Oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir hizmet yelpazesine de sahip olan işletmemiz, alanında lider markalar arasında yer almaktadır.

İstanbul ilinin Ümraniye ilçesi Esenşehir mahallesinde yer alan İMES Organize Sanayi Bölgesi, moto kurye hizmetlerine de en çok ihtiyaç duyulan bölgelerin başında gelmektedir. Özellikle İMES OSB ve çevresinde ikamet edenler için oldukça etkili ve cazip fiyatlı moto kurye hizmeti sunmakta olan Hira Kurye firmamız, birinci sınıf kalitede ve son model araç filosuna da sahip olması ile öne çıkar. Söz konusu markamız, genel müşteri memnuniyetini odaklı teknik kurye hizmetlerine de hiç hız kesmeden devam etmektedir.

İmes Kurye Hizmeti

İmes kurye hizmetleri bünyesinde doğrudan müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile öne çıkan Hira Kurye işletmemiz, sektöründe yüksek deneyim sahibi teknik ekip personeline de sahip olması ile tercih edilmektedir. Haftanın her 7 günü ve günün 24 saati kesintisiz kurye hizmeti sunması ile tanınmakta olan firmamız, ekspres kurye hizmetlerine de işletme çatısı altında yer verir. Spesifik olarak İMES moto kurye işlemlerinde kendi alanında en çok tercih edilen markaların başında gelen işletmemiz, oldukça geniş bilgi içerikli bir firma web sitesine de sahiptir. Söz konusu Hira Kurye markamız, üç farklı tarzda kurye hizmeti sunması ile tercih edilmektedir.

  • Normal Kurye: Ekonomik özellikleri ile öne çıkar. 210 ila 240 dakika arasında teslim imkânı sunar.
  • Ekspres Kurye: Ekonomik ve hızlı kurye hizmetidir. 90-120 dakika arasında teslimat süresi vardır.
  • VIP Kurye: Acilen teslim edilmesi gerekli olan kargo materyalleri için kullanılır. 45 ila 60 dakika içerisinde teslimat olanağı sunmaktadır.

İmes kurye hizmetleri başta gelmek üzere İstanbul ve çevresi için oldukça aktif ve efektif seviyede motosikletli kurye hizmetleri ile öne çıkmakta olan Hira Kurye işletmemiz, oldukça kapsamlı bilgi içerikli ve donanımlı bir marka internet sitesine de sahiptir. Pek değerli müşterilerinin memnuniyetini diğer her türlü ticari kaygıların üzerinde tutan hizmet düsturu ile öne çıkmakta olan firmamız, oldukça uygun fiyatlı bir ücret skalasına da sahiptir. Söz konusu markamız, pek çok yenilikçi ve modern iletişim kanallarını da firma çatısı altında ihtiva eder. Gün içinde Hira Kurye markamızın İmes kurye işlerindeki çeşitli kurye hizmetlerine;

  • Firma internet web sitemiz, işletme GSM telefon numaramız, kurumsal e-posta adresimiz veya
  • Genel merkez şube ofisimiz vasıtası ile oldukça pratik ve aktif bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.
motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara