İçeriğe geç

Çatalçeşme Kurye

Çatalçeşme Kurye
Çatalçeşme Kurye

Gelişen teslimat seçenekleri arasında sıklıkla tercih edilen motor kuryelere olan ilgi her geçen gün giderek daha da artmaktadır. Özellikle İstanbul gibi trafik hayatının kritik olduğu büyük şehirlerde sıklıkla tercih edilen motor kuryeler trafikte büyük araçlara göre daha az yer kapladığı için zaman konusunda tasarruf etmek adına büyük katkılar sağlamaktadır.

Çatalçeşme kurye olarak yıllardır son model motosikletli teslimat araçlarımız ile ihtiyaç duyduğunuz her an paket teslimatlarımızı memnun kalacağınız bir kalitede gerçekleştirmekteyiz.

Çalışmalarını daima müşteri odaklı yürütmekte olan firmamız müşterilerini memnun etmek adına teslimat sürecinin her bir aşamasında daima kalitesinden ödün vermeden memnun kalacağınız bir iş hizmetini alıcılarına sunmaktadır.

Alanında tecrübeli, gerekli sürücü belgelerine sahip ve profesyonel çalışanlarımız ile vermiş olduğumuz kurye hizmetlerimizden ihtiyaç duyduğunuz her an faydalanabilirsiniz. Haftanın her günü ve her saati hizmetinize hazırız.

Çatalçeşme Kurye Hizmeti

Firmamız birçok ürünün taşımacılığını yapmaktadır. Bu konuda müşterilerimize kapsamlı ve çok çeşitli bir hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Çatalçeşme kurye çalışanlarımız tarafından teslimatları gerçekleştirilen ürünler genellikle şu şekildedir:

● Çiçek buketleri

● Kimlik kartı

● Pasaport

● Tıbbı malzemeler

● Küçük ve orta boy elektronik cihazlar

● Hediyelik eşyalar

● Önemli evrak, belge ve dosyalar

● Yedek parça

● E-ticaret ürünleri

Daha birçok ürünün taşımacılığını yapmakta olan firmamız bu konuda müşterilerine daima kapsamlı bir iş hizmeti sunmaktadır.

Kuryelerimiz teslimat sürecinde bir kişiye ait tek bir adresi esas aldığı için yolculuk esnasında paketlerinizin kaybolması, yabancı bir adrese teslim edilmesi ya da herhangi bir hasar alması gibi durumlar söz konusu bile değildir.

Çatalçeşme kurye olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz teslimat hizmetlerimiz esnasında daima kalitemizden ödün vermeden ve müşterilerimizin firmamıza olan güvenini sarsmayacak şekilde çalışmalarımızı büyük bir titizlikle yürütmekteyiz.

Bu bağlamda sunmuş olduğumuz ekonomik ve bütçe dostu fiyat seçeneklerimiz ile daima müşterilerimizi memnun etmeye devam etmekte ve kaliteli teslimat hizmetlerimizden ödün vermemekteyiz.

Sizler de iletişim numaramızdan çok kolay bir şekilde çağrı merkezimize ulaşarak firmamız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp