İçeriğe geç

Poligon Kurye

Poligon Kurye
Poligon Kurye

Poligon kurye işletmesi olarak güvenilir kurye hizmetlerini uzun senelerden bu yana sunmakta ve bu sayede tüm müşterilerimizin memnuniyetlerini, takdirlerini ve beğenilerini kazanmaktayız. Ürünlerin paketlenmesi, motorların yapılandırılması, ürün bilgisi eğitimleri sunulan hizmetlerin güvenli olarak sunulması konusunda rol oynayan en önemli özellikler arasında kendilerine yer bulmaktadır.

Poligon kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetlerini her zaman kaliteli ve yüksek modelli olan motosikletlerimiz ile sunmakta ve bu sayede belli seviyelerde bulunan kaliteyi elde etmekteyiz. Motorlarımızın kaliteli ve bakımlı olması sunulan hizmetin beğenilme oranlarını artıran en önemli etkenler arasında yer almaktadır.

İşletme olarak belirlediğimiz özel ekiplerimizin motorlar konusunda detaylı araştırma yapmalarını sağlamakta ve bu araştırmalar neticesinde motorlarımızı satın almaktayız. Motorlarımızı satın alma konusunda manevra kabiliyetlerine, motor güçlerine ve ürün taşıma haznelerinin yapılarına göre karar vermekteyiz.

Poligon Kurye Hizmeti

İşletme olarak sizlere sunduğumuz kurye hizmetlerini her zaman en tecrübeli ve deneyimli elemanlar ile sunmakta ve bu sayede sunulan hizmetlerin kaliteli olmalarını sağlamaktayız. Kaliteli şekilde sunulan kurye hizmetleri sayesinde siz değerli müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmakta ve bu durumdan dolayı büyük mutluluk duyulmaktadır. İşletmemiz bünyesinde hizmet veren kurye personellerimize sunulan hizmetlerin her aşaması hakkında detaylı ve özenli eğitimler vermekteyiz.

Bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımız mesleklerinde uzun yıllardan bu yana çalışan ve oldukça deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Deneyim seviyeleri en üst basamaklarda yer alan bu elemanlarımız sayesinde her zaman güvenli, hızlı, sorunsuz, hasarsız ve eksiksiz hizmetler sunmakta ve bu sayede parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almaktayız.

Poligon kurye işletmesi olarak ortaya koyduğumuz yemek hizmetleri her zaman en kaliteli olacak şekilde sunulmaktadır. Yemek hizmetlerinin en önemli gerekliliği yemeklerin sıcak olarak müşterilerimize teslim edilmesidir. Bizler de bu konu özelinde pek çok çalışma yapmaktayız. Özellikle kullandığımız motorlarımızın yemek taşıma kısımlarının ısı yalıtımları ile donatılması sunulan yemek hizmetlerinin sıcak olmasını sağlamaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp