İçeriğe geç

Serencebey Kurye

Serencebey Kurye
Serencebey Kurye

Uzun yıllar boyu elde ettiğimiz tecrübeler sayesinde çalışmalarımızı he geçen gün daha ileriye taşımaktayız. Kargo alanında yürüttüğümüz çalışmalarımız ile sayısız müşterimizin kaliteli taşıma seçenekleri ile tanışmasını sağladık. Üstelik güncel teknolojiyi yakından takip ederek, son model araçlar tercih ediyoruz. Araçlarımızda kullandığımız navigasyon sistemleri gelişmiş haritalar ile çalışmaktadır. Bu sayede bulunması zor, karmaşık adresleri bile kolaylıkla tespit edebilmekteyiz.

Serencebey kurye ekibimizin tamamı uzman kişilerden oluşmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarının tespiti yapılmakta ve süreç profesyonel bir şekilde yürütülmektedir. Sürücülerimiz gerekli eğitimleri tamamlamış uzman kişilerdir. Böylelikle, sıkışık trafik içerisinde bile kolaylıkla hareket etmek özelliğine sahibiz. Tüm bu süreç yasal yükümlülüklere ve hız kurallarına uygun bir şekilde işlemektedir.

Firmamız tarafından pek çok araç ile kargo taşımacılığı yapılmaktadır. Taşınacak kargonun büyüklüğü ve gönderilecek konum araç tipinin belirlenmesini sağlamaktadır.

Sıklıkla tercih edilen Serencebey kurye sayesinde trafik ile uğraşmaya gerek kalmadan paketleriniz alıcı adrese ulaşmaktadır. Gönderici adres ile alıcı adres arasında herhangi bir mesafe kısıtlaması bulunmamaktadır.

  • Trafik ile uğraşmaya gerek kalmadan zamanında teslimat
  • Hassas taşıma ile kargoların hasarsız iletimi
  • Günün her saatinde kargo hizmetlerinden yararlanabilme
  • Bütçe dostu fiyatlar ile kaliteli hizmet.

Serencebey Kurye Hizmeti

Hızlanan hayat temposu ile birlikte süreçlerinden de hızlanması gerekmektedir. Özellikle paket iletim süreçlerinde bu durum neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Müşterilerimizin bizlere teslim ettiği paketler için özverili çalışmalar yürüterek hızlı teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Kaliteli hizmet ve bulunduğumuz çağa uygun kargo yöntemleri ile müşterilerimiz tarafından yoğun talep ile karşılaşmaktayız. Serencebey kurye kadromuz tüm talepleri karşılayacak yeterliliğe sahiptir.

Bizlerden kurye talep etmeniz durumunda pek çok paketin teslimatını kolaylıkla yapmaktayız. Önemli günler için hazırlanan çiçek, pasta gibi hassas ürünler, çeşitli gıda paketleri, evrak ve dosya gibi önemli belgeler, ilaçlar, proje çalışmaları gibi pek çok ürünü motorlarımız ile rahatlıkla alıcıya ulaştırmaktayız. Motor üzerinde taşınmaya elverişli tüm paketleri, istediğiniz her an alıcı konuma güvenle gönderebilirsiniz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp