İçeriğe geç

Emirgan Kurye

Emirgan Kurye
Emirgan Kurye

Hızlı ve güvenilir bir firmayla çalışarak kolay teslimat yapmanın rahatlığını kim yaşamak istemez. Pek çok kurye firmasının arasından güvenilir ve kaliteli olan firmayı seçmeye çalışanlar için güvenilirlik ve hız önemlidir. Biz de Emirgan kurye ekibi olarak müşterilerimizin güvenini sarsmadan, en iyi koşullarda teslimat gerçekleştiriyoruz. Yıllardır sektörde edindiği tecrübeleri işine aktaran ekibimiz, kaliteli hizmet vermenin huzurunu taşır.

Mağduriyet yaşamayacağınız bir hizmet hayal ediyorsanız doğru adrestesiniz. Kuryelerimiz gönderilerinizi emanet olarak teslim alır ve o anlayışla yeni adresine götürür. Böylece müşterimizin istediği güvenlik önlemleriyle ve özenle teslimat gerçekleşmiş olur.

Bütün İstanbul’a ve il dışına hizmet taşıyan firmamız, Emirgan kurye olarak hizmet verdiği günden bu yana müşterisinin taleplerini inceler, dinler ve en iyi hizmeti sunmak için çözümler üretir. Genel olarak yapılan tercihlere göre belirlediği hız seçenekleri ile acil durumlar için en hızlı servisi gerçekleştirir.

Hızlı, aynı zamanda güvenli bir yolculuk için araç bakımlarını en iyi şekilde yaptıran ekibimiz, donanıma önem verdiği kadar yenilikçi anlayışla yazılımlarını da günceller. Hem günümüzün ihtiyaçlarını hem de gelecekte hizmet vermeye devam etmek isteyen firmamız, kalıcı bir firma olmanın gereklerini yerine getirir.

Emirgan Kurye Hizmeti

Günümüzde sıklıkla tercih edilen kurye hizmetinde amaç, müşterimizin İstanbul trafiğinde yola çıkmadan teslimatını kolaylıkla ve gönül rahatlığıyla gerçekleştirmesini sağlamaktır. Ekibimiz Emirgan kurye bu alanda kaliteli hizmet sunmak için 7/24 çalışır. Gündüzü kadar gecesi de yoğun olan İstanbul için her an hizmete hazır olan motorlu ekiplerimiz hem bireysel hem de firmaların gönderilerini taşır.

Davetiyelerden evraklara, özel gün hediyelerinden işletmelerin numunelerine farklı konseptteki gönderilerin hepsini kuryelerimiz gizlilik ilkesine dikkat ederek teslim eder. Alıcı haricindeki kimseyle gönderi paylaşılmaz.

Hira Kurye sağladığı güvenli teslimat koşullarıyla öncü firmalar arasında yer alır. Hizmette kalite motivasyonuyla hareket ederek gerek kurum içi gerekse sahada çalışan personelimiz dikkatlidir. Özenlidir. Kaliteyi ön planda tutarak en makul fiyatlarla hizmet vermek için de gayret eder.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp