İçeriğe geç

Motorlu Kurye

Motorlu Kurye
Motorlu Kurye

Motorlu kurye çalışmalarımızı yürütürken en önem verdiğimiz husus, müşterimizin hizmetlerimizden memnun kalmasıdır. Bunun için de günümüzde aranılan iki özellik vardır: hız ve güven. Biz de çalışmalarımızı yaparken ekiplerimizi kurarken bu kriter etrafında hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Motorlu kurye uygulamalarına ihtiyaç günden güne artmaktadır. Bu ihtiyacın karşılanması için geniş filomuz İstanbul’un her semtine hizmet gösterir. Çağrı merkezimizi aradığınızda veya sitemiz üzerinden kurye çağırmak için bulunan sekmeye tıkladığınızda bizden hizmet almaya başlamış olursunuz. İlgili ekibimiz en kısa sürede size dönüş sağlar.

Motorlu kurye uygulamamız müşterilerimizin arzu ettiği hızda gerçekleşir. Bizi arayan ve hizmet talep eden müşterilerimize hemen dönüş sağlıyor, onların istedikleri saatte kapılarında oluyoruz. En uzak mesafelere bile en kısa sürede ulaşarak verdikleri paketi alıcısına teslim ediyoruz.

Farklı hız seçenekleri sunarak acil durumlara göre farklı destekler sunuyoruz. Hizmette sürekliliğine inanıyor, o yüzden gece boyu hizmet vermeye devam ediyoruz. Paketinizi hangi semte göndermek isterseniz o semtin adresine en hızlı rotasyonu oluşturuyoruz.

Motorlu Kurye Hizmeti

Motorlu kurye uygulamamızı tercih eden müşterilerimizin en memnun olduğu konuların başında paketlerinin hasarsız bir şekilde alıcıya ulaşması gelir. Biz firma olarak müşterimizden aldığımız gönderilerin hepsini emanet olarak kabul ediyoruz. Kuryelerimiz bu konuda çok hassas davranarak gönderilere emanet bilinciyle yaklaşıyor.

Pek çok farklı ürünü taşıyan kuryelerimiz, bazen şirketler arası ürün tedarik zincirine katkı sunuyor bazen de hediye alarak bir yakınına sürpriz yapmak isteyenlerin müjdecisi oluyor. Hangi ürünü taşıyorsak taşıyalım müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalmasını istiyoruz.

Kaliteli hizmetlere imza atarak sektörde yıllardır çalışma yürüten firmamız, müşterilerimizden uygun ücretler talep eder. Elbette ki ücretlerin belirlenmesinde belli kriterler vardır:

  • Teslimat süresi
  • Paketin boyutu
  • Teslimat adresi

Başlıca bu kriterlere dikkat ediyoruz. Her müşterimizin gönderisi ve gönderisini ulaştıracağımız adres farklı olduğu için hesaplamalar da bedeller de değişmektedir. Bizim amacımız her zaman hizmet kalitemizi ön planda tutarak çalışmalarımızı eksiksiz yürütmektir. Bunun için de donanımdan yazılıma, personel seçimine her detaya dikkat ediyoruz.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara