İçeriğe geç

Ünalan Kurye

Ünalan Kurye
Ünalan Kurye

Büyük şehirlerde yaşanan en büyük sorunlardan birisi, günün her saatinde devam eden yoğun trafiktir. Üstelik bu yoğunluktan yalnızca bireyler değil aynı zamanda pek çok hizmet sektörü de etkilenmektedir. Kargo hizmetleri de bunların başında gelmektedir.

Firmamız bünyesinde bulundurduğu araç çeşitleri ile sizlere kaliteli bir teslimat süreci sağlayabilmek adına, çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Motorlarımız sayesinde, yaşanan yoğunluktan en az seviyede etkilenmekteyiz. Ünalan kurye ekipleri manevra kabiliyeti yüksek olan bu motorlar ile paket teslimatlarını kolay bir şekilde alıcıya ulaştırılmaktadır. Müşterilerimize sağladığımız acil kurye hizmeti ile çok hızlı ulaştırılması gereken paketleri de hızlı bir biçimde belirtilen adrese iletmekteyiz.

Gelişmiş özelliklere sahip motorlarımız ile gün içerisinde yüzlerce teslimat gerçekleştirmekteyiz. Araçlarımız güncel modellerden oluşmaktadır, bu sayede paketler daha konforlu bir şekilde taşınabilmektedir. Profesyonel sürücülerden oluşan Ünalan kurye ekibimiz, teslimatların motora yerleştirilmesi esnasında ve sürüş esnasında paketlere oldukça titiz davranmaktadır. Kargolar, herhangi bir hasar alamadan alıcıya teslim edilmektedir.

Doğum günleri, özel kutlamalar, organizasyonlar için göndermek istediğiniz hassas ürünler titizlikle taşınmaktadır. Bu etkinlikler için çoğunlukla çiçek, pasta ve gıda ürünlerinin teslimatı istenmektedir.

  • Çiçek
  • Pasta
  • Hediye paketleri
  • Gıda paketleri
  • Kimlik kartı
  • Evraklar ve dosyalar
  • Kişisel eşyalar.

Ünalan Kurye Hizmeti

Gün içerisinde beklenmedik anlarda ihtiyaç duyulan belgeler, kimlik kartları ve ilaçlar için acil teslimat ihtiyacı meydana gelmektedir. Hava limanlarında ya da çeşitli kurumlarda istenilen pasaport ve kimlik gibi eşyaların unutulması halinde bizlere başvurabilirsiniz. Hızlı teslimat seçeneğimiz sayesinde, Ünalan kurye ekiplerimiz ile en kısa süre içerisinde paketleri sizlere ulaştırarak, yaşanan aksaklığın giderilmesine katkı sağlamaktayız.

Kurye hizmetlerimiz için ücret hesaplaması yapılırken, birden fazla etken bir araya gelerek fiyatları oluşturmaktadır.

  • Gönderici ve alıcı arasındaki mesafenin uzaklığı
  • Paket boyutları
  • Hızlı teslimat seçeneği

Tüm bu unsurların bir araya gelmesi ile ücret tarifeleri oluşmaktadır. Müşteri hizmetleri ile yapılan görüşmeler esnasında, talep edilen hizmetlere dair ücretlerin tamamı detaylı bir şekilde aktarılmaktadır.

motkurder
Hira Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için THY CARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara